Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 10:43
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

policja

Pijany za kierownicą peugeota, a na liczniku ponad 100 km/h
Pijany za kierownicą peugeota, a na liczniku ponad 100 km/h

Prawa jazdy już nie ma, stracił też dowód rejestracyjny samochodu, a musi jeszcze liczyć się z grzywną i być może również karą więzienia. Tak 58-latka z powiatu tomaszowskiego zakończyła się wyprawa do Wolicy Brzozowej w gminie Komarów-Osada.

02.07.2019 12:16    1
18-latek dachował w rowie. Wszystko przez dzika
18-latek dachował w rowie. Wszystko przez dzika

18-latek jechał sobie spokojnie przez wieś, gdy nagle przed maską volkswagena zobaczył dzika. Nie zdołał wyhamować. Uderzył w zwierzę, a później wypadł na pobocze i dachował.

02.07.2019 11:26
Reklama
Zamość: Rozbój na os. Orzeszkowej. Sprawca ma 16-lat
Zamość: Rozbój na os. Orzeszkowej. Sprawca ma 16-lat

16-latek potrzebował gotówki, więc postanowił szybko ją zdobyć. Na jednym z zamojskich osiedli napadł na 19-latka. Teraz nieletni rozbójnik stanie przed sądem rodzinnym.

02.07.2019 09:00    1
Syn uprawiał konopie, ojciec go krył
Syn uprawiał konopie, ojciec go krył

Syn odpowie za uprawę narkotycznych roślin, a jego tata za zacieranie śladów. Młodszemu grozi do 3 lat więzienia, starszy musi się liczyć z 5-letnią odsiadką.

01.07.2019 15:33    3    3
Sitaniec: Audi na płocie. Młody kierowca był pijany
Sitaniec: Audi na płocie. Młody kierowca był pijany

Miał półtora promila alkoholu w organizmie i nie zważając na swój stan ruszył w drogę. Podróż zakończył wjeżdżając audi w płot. 20-latkowi z gminy Zamość grozi teraz nawet do 2 lat więzienia.

01.07.2019 14:38
38-latek z powiatu tomaszowskiego śmiertelnie potrącił człowieka
38-latek z powiatu tomaszowskiego śmiertelnie potrącił człowieka

Do tragicznego wypadku doszło ostatniej nocy w Wólce Orłowskiej (gm. Izbica). Kierujący oplem 38-latek z powiatu tomaszowskiego potrącił człowieka. Poszkodowany mężczyzna zmarł.

01.07.2019 09:16    4    3
Zgubione? Ukradzione? Znalezione? Policyjne porady dla roztargnionych
Zgubione? Ukradzione? Znalezione? Policyjne porady dla roztargnionych

Zgubiłem telefon. Znalazłem portfel. Ktoś ukradł mi pieniądze. Nie wiem, co się stało z moimi dokumentami – takie i podobne zgłoszenia każdego dnia odbierają policjanci w całym kraju, także w powiecie biłgorajskim. Czasem takie doniesienia są efektem przestępstwa, ale bywa też roztargnienia i braku rozwagi.

29.06.2019 14:30    1
Policjant z Hrubieszowa wśród najlepszych funkcjonariuszy drogówki (ZDJĘCIA)
Policjant z Hrubieszowa wśród najlepszych funkcjonariuszy drogówki (ZDJĘCIA)

St. sierż. Piotr Konopko z KPP w Hrubieszowie to jeden z najlepszych policjantów drogówki na Lubelszczyźnie. Zajął drugie miejsce w zawodach, które w piątek (28 czerwca) zakończyły się w Lublinie.

29.06.2019 05:18    1
Tereszpol: Leżał na torach. Przejechał go pociąg
Tereszpol: Leżał na torach. Przejechał go pociąg

Maszyniści nie zdołali wyhamować i towarowy pociąg przejechał leżącego na torach mężczyznę. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w czwartek (27 czerwca) w Tereszpolu-Zaorendzie.

28.06.2019 15:15    3
Gm. Komarów-Osada: 29-latek miał wypadek na quadzie. Jechał pijany?
Gm. Komarów-Osada: 29-latek miał wypadek na quadzie. Jechał pijany?

Tak często był zatrzymywany za jazdę po pijanemu, że sąd w końcu wydał mu dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. A 29-latek miał to w... głębokim poważaniu. W czwartek znów wybrał się na przejażdżkę, tym razem quadem. I skończyło się to dla niego wypadkiem. Najprawdopodobniej znów był pijany.

28.06.2019 13:34    1
Wypadek w Brodzicy. Honda wylądowała na polu
Wypadek w Brodzicy. Honda wylądowała na polu

76-letni kierowca hondy i jego 74-letnia pasażerka trafili do szpitala po wypadku, który w czwartek (27 czerwca) wydarzył się w Brodzicy (gm. Hrubieszów). Winę za zdarzenie, jak ustaliła policja, ponosi 45-latek, który kierował fordem.

28.06.2019 10:30    4
Bełżec: Pijany nie wyhamował, a po kolizji czmychnął
Bełżec: Pijany nie wyhamował, a po kolizji czmychnął

Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, więc trudno się dziwić, że refleks go zawiódł. Pijany 46-latek z gminy Susiec doprowadził do kolizji w Bełżcu. Zaraz po stłuczce oprzytomniał i... uciekł.

27.06.2019 12:21    1
Wypił flaszkę i ruszył w drogę. Potrącił rowerzystę i wjechał dacią do rzeki
Wypił flaszkę i ruszył w drogę. Potrącił rowerzystę i wjechał dacią do rzeki

Kierowca dacii wjechał w rowerzystę, później samochód wpadł do rzeki, a jadący nim mężczyzna uciekł - zgłoszenie tej mniej więcej treści odebrał w środę (26 czerwca) po południu dyżurny biłgorajskiej policji. Rozpoczęły się poszukiwania uciekiniera. Znalazł się po kilkunastu minutach. Przemoczony, w samych spodenkach i na bosaka wędrował przez Kolonię Sól. 26-latek z gminy Biłgoraj był kompletnie pijany.

27.06.2019 10:09    2    1
Hrubieszów: Wypadek na ul. Staszica. Mercedes wjechał w rowerzystę
Hrubieszów: Wypadek na ul. Staszica. Mercedes wjechał w rowerzystę

Policjanci jeszcze ustalają dokładny przebieg zdarzenia, ale wstępnie wygląda na to, ze za wypadek, który w środę (26 czerwca) wydarzył się na ul. Staszica w Hrubieszowie winę ponosi kierowca mercedesa, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście.

27.06.2019 09:28    1
Zamość: Pies na narkotyki. Czworonóg i jego przewodnik najlepsi w województwie
Zamość: Pies na narkotyki. Czworonóg i jego przewodnik najlepsi w województwie

Żaden inny służbowy pies w lubelskim garnizonie nie umie tak skutecznie wyszukiwać narkotyków jak Kodak, czworonożny "funkcjonariusz" z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Pies wspólnie ze swoim przewodnikiem mł. asp. Wojciechem Rugałą wygrał wojewódzki etap konkursu.

27.06.2019 06:06
Reklama
Reklama
Reklama