Sterty śmieci przy drodze. Już wiedzą, kto je wyrzucił (ZDJĘCIA)
Tej osobie pewnie nie chciało się płacić za wywóz odpadów. Wpadła więc na pomysł, by śmieci pozbyć się "na lewo". Worki pełne nieczystości wylądowały tuż przy jezdni na trasie między rabinówką a Jeziernią w gminie Tomaszów Lubelski.
03.10.2020 07:39
2