Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:23
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.

Reklama
Tomaszów Lubelski: Paczki marzeń
Tomaszów Lubelski: Paczki marzeń
Tuż przed świętami miał miejsce IX finał mikołajkowej akcji charytatywnej organizowanej przez I LO im. Bartosza Głowackiego, Rejonowy Oddział PCK w Tomaszowie oraz Fundację Społeczno-Gospodarczą „Oscar”. 06.01.2022 10:16
Pierwsze słowo tej zimy
Pierwsze słowo tej zimy
Noc z 26 na 27 grudnia była najmroźniejszą tej zimy. W okolicach Tomaszowa było minus 21 stopni Celsjusza! Najzimniej w naszym regionie! Ale to i tak nic w porównaniu z tym jak bywało kiedyś. 06.01.2022 09:09    1
Reklama
Majdanek: Kolędowali dla Leosia
Majdanek: Kolędowali dla Leosia
Na św. Szczepana zamiast świętować, kolędowali. Odwiedzili wszystkich mieszkańców Majdanka. Jedni byli wzruszeni, drudzy zaskoczeni, ale kolędników przyjęli i hojnie obdarowali. Ci wręczyli potem pieniądze rodzicom chorego Leosia, którzy zbierają na operację synka. 06.01.2022 08:03    1
Nowy taryfikator bije po kieszeni piratów drogowych. 23-latek ma zapłacić 2 tys.
Nowy taryfikator bije po kieszeni piratów drogowych. 23-latek ma zapłacić 2 tys.
23-latek, który w Werechaniach rozpędził swoje BMW do prędkości 112 km/h już wie, ile taka "przyjemność kosztuje". 05.01.2022 12:00    1    1
Tomaszów Lubelski: Sala pełna tradycji
Tomaszów Lubelski: Sala pełna tradycji
To nie muzeum, ale sala do nauki, w której poprzez spróbowanie, dotknięcie eksponatów, zagranie na instrumencie będzie można dowiedzieć się czegoś więcej o folklorze Roztocza, Polski i świata – mówi Stanisława Kowalska, oprowadzając po nowo otwartym Centrum Tradycji Regionalnej. To jeden z projektów Budżetu Obywatelskiego 2021. 05.01.2022 07:00    1
Gm. Tomaszów Lubelski: Sąsiedzi i policjanci uratowali 77-latka
Gm. Tomaszów Lubelski: Sąsiedzi i policjanci uratowali 77-latka
Nie wiadomo, jak by się to skończyło, gdyby nie reakcja sąsiadów 77-letniego mieszkańca Sabaudii oraz szybka interwencja dzielnicowych. Starszy pan wymagał interwencji medycznej. 04.01.2022 12:09    1    1
Gm. Telatyn: Poszukiwany wpadł z bimbrem i marihuaną
Gm. Telatyn: Poszukiwany wpadł z bimbrem i marihuaną
Prokuratura poszukiwała 22-latka z gminy Telatyn, bo ustalono, że udzielał narkotyków osobie nieletniej. Gdy policjanci znaleźli młodego mężczyznę, okazało się, że ma na sumieniu więcej. 04.01.2022 09:06
Bm. Bełżec: Kiedy ludzie znikają…
Bm. Bełżec: Kiedy ludzie znikają…
Ceny rosną. Nie widać końca śmieciowego problemu 04.01.2022 07:18    2
Telatyn: Miał 4 promile i kierował samochodem! Cud, że nie doszło do tragedii
Telatyn: Miał 4 promile i kierował samochodem! Cud, że nie doszło do tragedii
52-letni mężczyzna miał w organizmie prawie 4 promile alkoholu i narażając życie swoje i innych uczestników ruchu drogowego, jechał samochodem. Cud, że nie spowodował wypadku, a inny kierowca odważył się go zatrzymać. Policjanci odebrali mu prawo jazdy, a o jego dalszym losie zdecyduje sąd. 01.01.2022 11:57    2    1
Gm. Tyszowce: Wyrodny syn znęcał się nad matką
Gm. Tyszowce: Wyrodny syn znęcał się nad matką
Nie pierwszy raz urządził w domu awanturę. Poniżał swoją matkę i znęcał się nad nią od dłuższego czasu. W końcu ofiara przemocy odważyła się poprosić o pomoc i zadzwoniła po policjantów. Ci zatrzymali agresywnego 37-latka. Teraz spotka go zasłużona kara. 01.01.2022 11:42    1
Tyszowce: Pani Stanisławy wola życia
Tyszowce: Pani Stanisławy wola życia
Stanisława Godzisz z Przewala skończyła właśnie 100 lat. Ten zacny jubileusz świętowała w gronie rodziny i przyjaciół, a grono to wielkie. W urodzinowej imprezie pani Stanisławy uczestniczyło ponad 60 osób. Życzenia składał jej też osobiście burmistrz Tyszowiec. 31.12.2021 08:00    1    1
Gm. Tomaszów Lub.: To 14-latka okazała się wandalem! Teraz odpowie za zniszczenie elewacji świetlicy
Gm. Tomaszów Lub.: To 14-latka okazała się wandalem! Teraz odpowie za zniszczenie elewacji świetlicy
O zniszczonej elewacji świetlicy w Typinie pisaliśmy ok. dwa tygodnie temu. Ktoś pomazał jedną ze ścian niedługo po tym, jak budynek po termomodernizacji oddano do użytku. Mieszkańcy gminy, wójt byli tym zbulwersowani. Policja zajęła się sprawą i już ustaliła sprawcę. Chyba nikt się nie spodziewał, że będzie nim 14-letnia dziewczynka. Za swój czyn wkrótce odpowie przed Sądem Rodzinnym. 29.12.2021 11:47    8    5
Bełżec: Starszym i samotnym podarek na święta
Bełżec: Starszym i samotnym podarek na święta
Dzień przed wigilią wójt gminy Bełżec Andrzej Adamek razem z kierownikiem i pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełżcu rozwoził samotnym i starszym mieszkańcom gminy paczki. 29.12.2021 11:15
Pow. tomaszowski: Jak wójtowi nie dać więcej?
Pow. tomaszowski: Jak wójtowi nie dać więcej?
Z podwyżkami uposażeń w samorządach jest całkiem jak w wyliczance – kocha, lubi, szanuje... Tyle, że bez względu na wynik wspomnianej wyliczanki, chcą czy nie chcą, rady wprowadzić je muszą i to w wysokości nie mniejszej niż to określił ustawodawca. Niektórzy radni mają z tym problem. Kto i za co kocha rząd, komu podwyżka się podoba, a komu nie, no i gdzie kończy się podwyżkowy przymus, a zaczyna pazerność? 29.12.2021 08:30
Minus 21 stopni w Tomaszowie Lub. To była naprawdę mroźna noc!
Minus 21 stopni w Tomaszowie Lub. To była naprawdę mroźna noc!
To zdecydowanie rekordowa temperatura tej zimy. Nocą z 26 na 27 grudnia w całej Polsce było mroźnie, ale na południu kraju szczególnie. Aż kilkanaście stopni różnicy było między najzimniejszym a najcieplejszym miejscem w województwie lubelskim. 28.12.2021 14:14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama