Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 23:13
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.

Reklama
Tomaszów Lub.: Jest takie nowe stare miejsce. Zwie się Skwer Ojców Niepodległości
Tomaszów Lub.: Jest takie nowe stare miejsce. Zwie się Skwer Ojców Niepodległości
Od poniedziałku 27 grudnia skwer przy Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim, przy którym znajduje się maszt z flagą państwową i tablicą upamiętniającą Ojców Niepodległości, oficjalnie nosi nazwę "Skwer Ojców Niepodległości". 28.12.2021 13:27    1
Tomaszów Lub.: Miłość zakwitła w Zakopanem
Tomaszów Lub.: Miłość zakwitła w Zakopanem
Ona wysłała zgłoszenie, on postarał się o to, by zebrać jak najwięcej kuponów. Kim są zwycięzcy naszego plebiscytu „Pierścionek dla ukochanej” i jaka jest historia ich miłości? 28.12.2021 08:31
Reklama
Tomaszów Lub.: Stok w budowie
Tomaszów Lub.: Stok w budowie
Na otwarcie stoku narciarskiego na Białej Górze czeka wielu miłośników białego szaleństwa. Z niecierpliwością wyglądają zakończenia prac. A wójt Tomaszowa Lubelskiego dogląda jak te prace postępują. Jest dobrze. 27.12.2021 15:45
Tomaszów Lub.: Centrum Tradycji Regionalnej już jest!
Tomaszów Lub.: Centrum Tradycji Regionalnej już jest!
Centrum Tradycji Regionalnej, którego pomysłodawczynią jest Stanisława Kowalska, można już zwiedzać. Uroczyste otwarcie, w którym uczestniczyli burmistrz Wojciech Żukowski i dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury Dariusz Krech odbyło się 21 grudnia. 27.12.2021 15:32
Tym razem oszustwo na "Netflixa"
Tym razem oszustwo na "Netflixa"
Z serwisu Netflix korzysta miliony Polaków. Oszuści wpadli na pomysł, jak to wykorzystać, żeby zarobić. Niestety udaje im się okradać naiwnych kinomanów. Przykładem tomaszowianka, która przed świętami straciła 1200 zł. 27.12.2021 07:00    1
Tomaszów Lub.: Bardzo przykra wiadomość - serduszko Tymka przestało bić
Tomaszów Lub.: Bardzo przykra wiadomość - serduszko Tymka przestało bić
Na skomplikowaną operację, która mogła uratować życie zaledwie półrocznego chłopca, pieniądze zbierano przy każdej okazji. Mnóstwo ludzi trzymało za kochanego aniołka kciuki. Niestety, przed świętami dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Tymuś Stermach zmarł. Wyrazy współczucia dla rodziny. 26.12.2021 18:19    2
Gm. Ulhówek: Pierniczki z Hubinka dla żołnierzy
Gm. Ulhówek: Pierniczki z Hubinka dla żołnierzy
Dzieci ze szkoły w Hubinku i miejscowe KGW przygotowało w ramach akcji „Murem za polskim mundurem” świąteczne pierniczki, które trafiły do żołnierzy na wschodniej granicy. 24.12.2021 08:00    1
Gm. Jarczów: Zatrzymali w kadrze
Gm. Jarczów: Zatrzymali w kadrze
Kacper Zielonka, Patrycja Bukowska i Paweł Aksamit to zwycięzcy gminnego konkursu pt. "Zatrzymana w kadrze – jesień", który rozstrzygnięto w ubiegłym tygodniu. 23.12.2021 08:00
Gm. Susiec: Nowy strażacki zarząd wybrany
Gm. Susiec: Nowy strażacki zarząd wybrany
Przez najbliższe pięć lat prezesem Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Suścu będzie Piotr Korkosz, wiceprezesem Tomasz Machalski, a komendantem gminnym Szczepan Łasocha. 23.12.2021 07:00    2
Gm. Tomaszów Lubelski: Autobus dla domu pomocy
Gm. Tomaszów Lubelski: Autobus dla domu pomocy
Środowiskowy Dom Samopomocy w Szarowoli dostał nowy autobus marki Iveco, który pomieści 28 pasażerów. Będzie im służył do codziennych przejazdów. 23.12.2021 06:06
Tomaszów Lubelski: Pijany jechał ul. Zamojską. Namierzyła go kobieta
Tomaszów Lubelski: Pijany jechał ul. Zamojską. Namierzyła go kobieta
Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał 51-latek z gminy Tomaszów Lubelski, który w takim stanie kierował fordem. Styl jazdy kierującego i problem z utrzymaniem auta na jednym pasie ruchu zwrócił uwagę jadącej za nim kierującej. Dzięki obywatelskiemu zgłoszeniu policjanci wyeliminowali z ruchu tego nietrzeźwego kierującego. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat więzienia. 22.12.2021 09:27    2
Bełżec: 200 lat pani Kamilo!
Bełżec: 200 lat pani Kamilo!
16 grudnia skończyła 100 lat Kamila Ohirko z Bełżca. 22.12.2021 08:00
Rachanie: Bo potrzebujących jest wielu
Rachanie: Bo potrzebujących jest wielu
Przy okazji zbiórki ubrań i zabawek dla potrzebującej rodziny, zrodziła się idea, by stworzyć miejsce, do którego ludzie będą mogli oddać swoje używane, niepotrzebne im już, ale w dobrym stanie rzeczy. Potem trafiłyby one do potrzebujących. Pomysł padł na podatny grunt. Czy uda się go zrealizować? 22.12.2021 06:06    2
Lubycza Królewska: Wypełnią przestrzeń Pogranicza
Lubycza Królewska: Wypełnią przestrzeń Pogranicza
Z inicjatywy regionalistów, m.in. zrzeszonych w Lubyckim Stowarzyszeniu Regionalnym, oraz ludzi zakochanych w Roztoczu powstał kwartalnik „Przestrzeń Pogranicza”. Niedawno ukazał się pierwszy numer. 22.12.2021 06:00
Tarnawatka: 100 lat Heleny Mulawy
Tarnawatka: 100 lat Heleny Mulawy
10 grudnia setną rocznicę urodzin świętowała Helena Mulawa z Tarnawatki-Tartak. 21.12.2021 08:00
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama