Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 13:54
Przeczytaj!
Reklama Baner reklamowy firmy WODBET
Reklama

Wólka Obszańska: Międzynarodowe Spotkania z Kulturą

W niedzielę, 22 lipca, na styku województw lubelskiego i podkarpackiego, w lesie między Wólka Obszańską (gm. Obsza) a Moszczanicą (gm. Stary Dzików) odbędą się Spotkania z Kulturą. Na scenie wystąpią m.in. goście z Ameryki Północnej.
Wólka Obszańska: Międzynarodowe Spotkania z Kulturą
Do wspólnej zabawy zapraszają ośrodki kultury i samorządy gminne z Obszy i Starego Dzikowa. 

Autor: Plakat tegorocznych Spotkań z Kulturą

Impreza rozpocznie się w niedzielę o 15.00. Wtedy pojawią się na scenie uczestnicy zajęć w ognisku muzycznym, które w GOK w Obszy prowadzi Tadeusz Kubów. Z lokalnych wykonawców wystąpi również Orkiestra Dęta z Obszy, a Gminę Stary Dzików będzie reprezentować grupa "Radsoł". Wśród wykonawców znajdą się także dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "Krakusy" z Calgary w Kanadzie oraz "Polanie znad Dniepru" z Kijowa.  Wieczorem zagrają "Freeborn Brothers" i "Power Play", a imprezę zakończy nocna zabawa z zespołem "Focus-Live".

Oprócz występów artystycznych organizatorzy zachęcają do kibicowania uczestnikom dorocznego konkursu kulinarnego. W tym roku mają oni poddać ocenie jurorów potrawę z kaszy gryczanej, deser z malinami i nalewkę. 

Do wspólnej zabawy zapraszają ośrodki kultury i samorządy gminne z Obszy i Starego Dzikowa. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Mieszkaniec 21.07.2018 09:48
Proszę poprawić treść artykułu. Spotkanie odbywa się w Woli Obszańskiej a nie jak napisał autor w Wólce Obszańskiej

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama