Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 16:38
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Biłgoraj: Jarmark Sitarski [ZDJĘCIA]

W ramach Dni Biłgoraja przy głównej ulicy miasta odbywa się Jarmark Sitarski. Atrakcji nie brakuje.
Biłgoraj: Jarmark Sitarski [ZDJĘCIA]
Jarmark Sitarski cieszy się dużą popularnością.

Jarmark Sitarski odbywa się na zamkniętej głównej ulicy miasta wokół Biłgorajskiego Centrum Kultury. Na stoiskach znajduje się rzemiosło artystyczne, rękodzieło, produkty regionalne czy tradycyjna twórczości ludowa. Najmłodsi natomiast mogą skorzystać ze Strefy Zabaw zlokalizowanej przy skwerze Saskim. 

Podczas święta miasta trwa również zbiórka charytatywna na rzecz Oliwiera Faluszewskiego z Biłgoraja. Chłopca można wspomóc poprzez wrzucenie pieniędzy do puszki lub poprzez zakup ciasta domowego na stoisku Stowarzyszenia „Serce na Dłoni”.

Organizatorzy zapraszają dziś na godz. 18.00. Wówczas rozpoczną się koncerty. O godz. 21.30 wspólnie z legendarną grupą De Mono publiczność będzie mogła zaśpiewać piosenkę „Kochać inaczej” czy „Statki na niebie”. Niedziela to spotkanie z grupą Jamal (godz. 20.00) i ich największym przebojem „Policeman”. W niedzielę wystąpią także Muzyczni Tułacze, Jemioły i soliści z Młodzieżowego Domu Kultury.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama