Marcin Kusz może pochwalić się wyjątkowym osiągnięciem. Uzyskał 100% frekwencję w ciągu czterech lat nauki w liceum. To jednak nie wszystko. Nie opuścił on również ani jednego dnia nauki w szkole podstawowej. Dodatkowo posiada wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz w sporcie. Jest m.in. podwójnym finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”, uczestnikiem etapu centralnego 66. Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym oraz złotym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów w biegach przełajowych.
25 kwietnia podczas uroczystości pożegnania maturzystów Marcin został wyróżniony listem gratulacyjnym przez starostę biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa za szczególne osiągnięcia, pracowitość, determinację i zaangażowanie, które mogą być przykładem dla innych. Gratulacje i podziękowania za trud włożony w wychowanie syna otrzymali od starosty także rodzice Marcina.

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)









![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze