Wójt Gminy Aleksandrów wraz z członkiniami KGW Aleksandrów Czwarty chcąc uczcić tak wyjątkowe święto zorganizowali wspólnymi siłami spotkanie dla babć i dziadków z terenu sołectwa Aleksandrowa Czwartego. Podczas wydarzenia wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Aleksandrowie oraz zespół muzyczny "Przystań". Na zakończenie wydarzenia organizatorzy poczęstowali gości okazałym tortem.
– Uroczystości takie jak dzień babci i dziadka to niezwykły czas na wzmacnianie rodzinnych więzi. Nic bowiem nie wiąże tak bardzo z babcią i dziadkiem, jak wspólne spędzanie czasu. Niedzielne spotkanie dało początek obchodom dnia babci i dziadka w Aleksandrowie – mówi wójt gminy Aleksandrów Andrzej Borowiec. KGW w Aleksandrowie Pierwszym, Drugim i Trzecim zapraszają serdecznie lokalną społeczność do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka jeszcze - 26 stycznia, 2 lutego i 9 lutego.
![Aleksandrów: Dzień babci i dziadka [ZDJĘCIA] Aleksandrów: Dzień babci i dziadka [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xl-aleksandrow-dzien-babci-i-dziadka-zdjecia-1737479373.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze