Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 18 sierpnia 2026 17:44
Reklama
Reklama baner reklamowy

Biłgoraj: Ukradł samochód i rozbił go i uciekł. 18-latkowi grozi za to nawet 8 lat więzienia

Nawet 8 lat pozbawienia wolności grozi 18-latkowi, który w stanie nietrzeźwości zabrał nienależący do niego pojazd, uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji i uciekł z miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez kryminalnych biłgorajskiej komendy w bezpośrednim pościgu.
Samochód rozbił po przejechaniu 500 metrów.
Samochód rozbił po przejechaniu 500 metrów.

Autor: KWP Lublin

22 sierpnia po godzinie 5:00 oficer dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego pojazdu na ulicy Zielonej w Biłgoraju. - Skierowani na miejsce policjanci ustalili właścicielkę samochodu, która jednak nic nie wiedziała o zdarzeniu. Okazało się, że należący do niej Hyundai został skradziony - informuje asp. Joanna Klimek, oficer prasowy KPP w Biłgoraju. 

Policjanci prowadzący czynności szybko ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Jak się okazało 18-letni mieszkaniec miasta zabrał samochód z ulicy Parkowej w Biłgoraju, a następnie po przejechaniu około 500 metrów stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji na skrzyżowaniu ulicy Zielonej i Sobieskiego. Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia.

Przeczytaj też: pow. biłgorajski: Miliony na kształcenie zawodowe

Mężczyzna został zatrzymany przez biłgorajskich kryminalnych. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że znajdował się on w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.

Mężczyzna w wyniku zdarzenia nie doznał obrażeń i trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu, kierowanie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pasjonat kolei Treść komentarza: Skoro już o kolei mowa, to czy ktoś zna może stronę internetową, na której byłyby plany tej przedwojennej wąskotorówki? Data dodania komentarza: 18.08.2026, 15:33 Źródło komentarza: Kolej znów puka do Tomaszowa Lubelskiego Autor komentarza: kto zaprasza takich degeneratów? Treść komentarza: gwiazda wieczoru popek swego czasu wstawił swój filmik do internetu gdzie swoim przyrodzeniem chlasta owczarki niemiecki po pysku. to podchodzi pod zoofilię. a tłumaczenie się, jak wybuchła afera, że byłem naćpany i nie wiedziałem co robiłem, jest co najmniej nie na miejscu. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 15:04 Źródło komentarza: Dynia, muzyka i tłumy. Tyszowce świętowały z rozmachem Autor komentarza: Moje zdanie . Treść komentarza: Dla takich typów i bandytow drogowych nie powinno byc pobłażania ! Data dodania komentarza: 18.08.2026, 12:50 Źródło komentarza: Śmierć na drodze i ucieczka. Jest tymczasowy areszt! Autor komentarza: żarówa Treść komentarza: Pewnie wasz pis był lepszy. ci dopiero ciupali kasę Data dodania komentarza: 18.08.2026, 12:07 Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski. Fałszywa prokurator i jej 18-letni kurier w rękach policji Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Jak wybiera się kretynów to teraz takie decyzje Data dodania komentarza: 18.08.2026, 11:13 Źródło komentarza: Pobór wody z limitami Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Jak się wybiera łajdaków do rządzenia to się ma łajdackie i złodziejskie samorządy a koperty pękają od praworządności. Gdzie milicja prokuratura jawny widoczny WAŁ i co na postronku NEO starosty i mordy w kubeł bo rodziny POzwalnia taka MAFIA Data dodania komentarza: 18.08.2026, 11:10 Źródło komentarza: Hrubieszów. Awantura o Podstawową Opiekę Zdrowotną
Reklama
Reklama
Reklama