Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 09:35
Reklama

Susiec: Ośrodek nie na sprzedaż (TYLKO W GAZECIE)

Czy Susiec ma szansę stać się drugim Nałęczowem?
Susiec: Ośrodek nie na sprzedaż (TYLKO W GAZECIE)

Trzy lata temu gmina Susiec przejęła nieodpłatnie od PKP dawny ośrodek wypoczynkowy dla pracowników kolei przy ul. Polnej. Wójt chciał, by w obiekcie tym powstał Sanatoryjny Dom Spokojnej Starości. Z planów nic nie wyszło. Ostatnio pojawiła się oferta kupna ośrodka. Radni powiedzieli stanowcze nie.

Ten pięknie położony, dobrze wyposażony ośrodek był jednym z najatrakcyjniejszych ośrodków wypoczynkowych Polskich Kolei Państwowych. Do Suśca przyjeżdżali wypoczywać kolejarze z całej Polski. Ośrodek dysponował 70 miejscami noclegowymi. W budynku mieściła się też stołówka i kawiarnia. Wypoczywający mogli korzystać z odkrytego basenu (15 na 25 m).

Jakie są plany wobec tego ośrodka? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
mieszkaniec 03.12.2020 09:38
Jacy radni powiedzieli stanowcze nie, jacy?? W tej gminie rada jest fikcją, nie ma nic do powiedzenia, jest całkowicie podporządkowana wójtowi. Wójt to jednoosobowy organ decydujący o dosłownie wszystkim co się dzieje. Radni się boją bo jakikolwiek sprzeciw może spowodować zablokowanie środków dla ich miejscowości. A ośrodek jeszcze kilka lat poniszczeje i za bezcen kupi go lokalny przedsiębiorca (Zbigniew N.)

Nieżyczliwy 03.12.2020 06:21
Nie sprzedali, bo to by była konkurencja dla Roztoczanki. Skończy się kadencja Zbysiowi, to się kupi ośrodek. Podobnie było ze stacją paliw. Kawa chciał żeby gmina to przejęła, ale rada z przewodniczącym ( obecnym wójtem) się nie zgodziła i kupił Zbysio.

hahaha 02.12.2020 18:48
Pewnie, (bez) radni jak prawdziwi sarmaci. Po co sprzedawać, ktoś zrobiłby z tego użytek, jeszcze lokalni ludzie mieliby prace, a Susiec wpływy z turystów i podatków. Niech zgnije, ale u nas! Nie oddamy! Nie sprzedamy!

Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pasypasyTreść komentarza: "Pasy malowane w technologii cienkowarstwowej szybciej się zużywają, a co za tym idzie częściej trzeba je odnawiać." To po co stosować taką technologię? Nie można pomalować grubiej? Na Piłsudskiego już widziałem jakieś powycierane oznaczenia a dopiero co skończyli malować...Data dodania komentarza: 07.07.2022, 08:43Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama