Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 16:42
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Koronawirus na Zamojszczyźnie. Burmistrz Hrubieszowa wprowadza "Pakiet wsparcia dla przedsiębiorców"

Koronawirus odbija się nie tylko na zdrowiu, ale też portfelach Polaków. Traci wielu przedsiębiorców, którzy z powodu sytuacji epidemiologicznej musieli zamknąć swoją działalność. Marta Majewska, burmistrz Hrubieszowa zdecydowała się ich jakkolwiek wesprzeć.
Koronawirus na Zamojszczyźnie. Burmistrz Hrubieszowa wprowadza "Pakiet wsparcia dla przedsiębiorców"

– Tak jak zapowiadałam, przedstawiam rozwiązania dla naszych przedsiębiorców, które w chwili obecnej możemy zaoferować w ramach działalności samorządu – ogłosiłą na swoim facebookowym profilu Marta Majewska.

 

Zapowiedziała, że w uzasadnionych przypadkach, na wniosek podatników będzie odraczać bądź rozkładać na raty zaległości podatkowe i odsetki od nich. Możliwe jest również, że te zobowiązania będą umarzane. Dotyczyć to może podatków od nieruchomości, środków transportu, leśnego, a także umów najmu.

– Jako władze samorządowe, w ramach naszych możliwości i kompetencji, będziemy starali się wprowadzić ulgi i ułatwienia, by w jak największym stopniu pomóc przedsiębiorcom – obiecała burmistrz Majewska.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ktr 26.03.2020 15:04
Sesja powinna byc odwolana, by nie było jak w przysłowiu "mądry Polak po szkodzie"

werka 26.03.2020 15:11
co na to sanepid, jest to zgromadzenie wiecej jak 5 osób

qwert 25.03.2020 13:42
Litości!! Ile można znosić tą nachalną propagandę? "Burmistrz wprowadza pakiet dla przedsiębiorców"? Coś co jest w ordynacji podatkowej od dziesiątek lat nazywa pakietem i znowu pompujecie propagandę? Serio macie ludzi za takich debli?

oles 23.03.2020 01:15
Uważam , że MOPS powinien ju mieć liste starszych ludzi z terenu miasta i informacje czy pomaga im rodzina czy też powinien zając sie tym MOPS, odpowiednie wydziały Urzędu Miasta powinne pomóc w ustaleniu takiej listy, sytuacja jest dramatyczna i nie można czekac, trzeba dotrzeć do ludzi by nie szukać później winnych zaniedbań w tym zakresie

Mieszkanka 23.03.2020 15:41
też się z tym zgadzam i jeszcze jeden postulat, niech pomogą starszym osobom - samotnym, bez opieki dzieci, wnuków itp. opłacać rachunki, ale trzeba to zrobić sensownie, żeby nie było oszustw na wnuczka i zwróćcie uwagę na gromadzącą się wieczorami młodzież przed HDK

Tadek 22.03.2020 12:38
Proponuję na prezydenta lub burmistrza kilka aktorek i modelek, polskich zagranicznych, np. Julię Wie....., młodą i przepiękną polską aktorkę.

Ach 22.03.2020 07:15
Ależ ja zazdroszczę takiego burmistrza... Ja bym na nią głosował ci wybory nawet jak by nic nie robiła i nie kandydowała to i tak bym głosował piękna kobieta

Hahaha 22.03.2020 17:05
Niech zgadnę, nie możesz głosować? Tak pogadać bez odpowiedzialności każdy głupi potrafi

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama