Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 7 lipca 2026 12:14
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Biłgoraj: Znamy program tegorocznego Orszaku Trzech Króli

Już po raz 5. w Biłgoraju 6 stycznia, odbędzie się Orszak Trzech Króli. Miasto opublikowało już oficjalny program i plakat wydarzenia.
Biłgoraj: Znamy program tegorocznego Orszaku Trzech Króli

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju zachęca wszystkich mieszkańców Biłgoraja i okolic do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli, który odbędzie się już 6 stycznia 2019r. Rozpoczęcie o godz. 12.

Program:
godz. 12.00 - msza św. w kościele pw. św. Marii Magdaleny,
godz. 13.00 - uformowanie orszaku,
przejście ulicą Kościuszki do Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Około godz. 14.00 - przybycie do stajenki,
- pokłon Trzech Króli,
- rozstrzygnięcie konkursów na szopkę bożonarodzeniową i gwiazdę betlejemską.

Przy Biłgorajskim Centrum Kultury odbędzie się także kiermasz ciast, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego Kubusia.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: Złodziejstwo w biały dzień! Data dodania komentarza: 7.07.2026, 09:33 Źródło komentarza: Kilkuminutowe zabiegi, milionowe rachunki. NFZ i CBA zajęło się grupą neurochirurgów Autor komentarza: Janusz przedsiębiorca Treść komentarza: Co sie dziwić, asfalt pod domem Pani wójt 300m pożal sie boże, Łaszczówka podziękuję, skarbnikowi drogi nie zrobili bo sie ludzie wk.....li . A po cichu inwestycje dla wybranych idą pełna parą Data dodania komentarza: 6.07.2026, 22:39 Źródło komentarza: Wójt Tomaszowa Lubelskiego bez absolutorium. Kolejny rok opozycja jest na „nie” Autor komentarza: POLKA Treść komentarza: Do małymi krokami nazwanie kogoś nazistą , rasistą są odpowiednie paragrafy kodeksu karnego Data dodania komentarza: 6.07.2026, 21:30 Źródło komentarza: Na ulicę runęła ściana synagogi w Łaszczowie! Gmina ma pilny problem i kosztowny dylemat [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Mieszkaniec. Treść komentarza: URATOWAĆ POLSKĘ MOŻE TULKO BRAUN Data dodania komentarza: 6.07.2026, 17:25 Źródło komentarza: Bąkiewicz składa zawiadomienie na urzędników Zamościa. Chodzi o sesję Rady Miasta Autor komentarza: Piotr Treść komentarza: Nagradzanie dzieci za ich ciężką pracę i osiągnięcia jest ważnym elementem wychowania i motywacji. Docenianie uczniów, którzy wytrwale pracowali na swoje wyniki, nie jest krzywdzeniem innych – jest uznaniem ich wysiłku. Wspierać należy wszystkich, ale nagrody powinny odzwierciedlać zaangażowanie i osiągnięcia. Data dodania komentarza: 6.07.2026, 11:40 Źródło komentarza: Afera o lody za czerwony pasek. Przez pismo urzędniczki Autor komentarza: Hanba . Treść komentarza: Ci ludzie ze zdjęcia wygladaja jak mapet szol . Bezwstyd i nie mozna patrzec na to dranstwo ktore doprowadza do rewolty kraju ze nie ma na to bata i ludzie prawa na to patrza obojętnie . Data dodania komentarza: 6.07.2026, 11:32 Źródło komentarza: Bąkiewicz składa zawiadomienie na urzędników Zamościa. Chodzi o sesję Rady Miasta
Reklama
Reklama
Reklama