Zygmunt Majewski był związany z samorządem we Frampolu przez 22 ostatnie lata swojego życia. Pracę w tamtejszym urzędzie rozpoczął dokładnie 25 września 1996 roku. Od stycznia 2006 roku był inspektor ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa publicznego.
W ostatnim dniu swojej pracy usłyszał wiele ciepłych słów, przyjął mnóstwo podziękowań i życzeń najlepszej przyszłości, a także tego, by na emeryturze delektował się każdą chwilą i realizował odkładane wcześniej plany i marzenia.

![Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA] Zamość: Posiedzenie Zarządu Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-zamosc-posiedzenie-zarzadu-zwiazku-kombatantow-rp-i-bylych-wiezniow-politycznych-zdjecia-1764851715-11.jpg)
![W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA] W Zamościu na święta jak w Disneylandzie [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-w-zamosciu-na-swieta-jak-w-disneylandzie-zdjecia-1764847581-4.jpg)
![Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA] Warsztaty makramy w Jezierni [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/04/sm-4x3-warsztaty-makramy-w-jezierni-zdjecia-1764837659-26.jpg)


















Napisz komentarz
Komentarze