Konkurs: Wygraj bilet do teatru

  • 12.10.2021, 08:46
  • ak
Konkurs: Wygraj bilet do teatru
Bilety są już w sprzedaży. Kosztują niemało. Ale nasi czytelnicy będą mogli spektakl "Miłosna pułapka" obejrzeć za darmo. Wystarczy wziąć udział w konkursie i wygrać wejściówki.

Ta znakomita komedia romantyczna, w której występuje plejada polskich aktorów, w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką w grze jest prawdziwa miłość. Czy bohaterom uda się ją zdobyć? Przekonają się ci, który w niedzielny wieczór 14 listopada o godz. 17 zasiądą w sali widowiskowej Zamojskiego Domu Kultury.

Widzowie poznają główną bohaterkę, Joannę Galewicz, piękną i utalentowaną aktorkę u szczytu kariery, która zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym. Na kolację w sprawie omówienia szczegółów współpracy zaprasza Joannę Paweł, 40-letni przystojny architekt. A później nagle okazuje się, że wszystko wygląda zupełnie inaczej, a aktorka padła ofiarą podstępu, uwierzyła w mistyfikację. Z przerażeniem odkrywa, że stała się zakładniczką człowieka, który ją uwielbia, ale... zamyka w domu bez klamek.

Nikt, kto na ten spektakl się wybierze, nie będzie się nudził. Bo przed widzami nie tylko wartka akcja, ale również ekspresyjne, barwne postaci, które bawią i wzruszają, a do tego perfekcyjna gra aktorska.

Bilety na przedstawienie są do kupienia w ZDK, a także na www.kupbilecik.pl i biletyna.pl. Wejściówki kosztują 95 zł. My dzisiaj ogłaszamy konkurs, w którym wygrać można dwa bilety. Jak? Trzeba wyciąć kupon zamieszczony w papierowym wydaniu, prawidłowo go wypełnić i dostarczyć do naszej redakcji (ul. Żeromskiego 2, 22-400 Zamość) najpóźniej 19 października. wylosowanych zwycięzców podamy w następnym wydaniu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe