Krasnobród: Chcą aktywować seniorów

  • 04.04.2021, 07:34
  • ak
Krasnobród: Chcą aktywować seniorów Fot. pixabay.com
Chcą zorganizować wiosną aktywny wypoczynek dla seniorów. Potrzebują na to pieniędzy. Krasnobrodzkie Stowarzyszenie „Klub 50 plus” we współpracy z Dziennym Domem Senior + i samorządem złożyło wniosek o dofinansowanie zadania „Aktywny Senior na walizkach II”.

 Jeśli pieniądze uda się zdobyć, działania adresowane do mieszkańców w wieku 60+ będą organizowane od początku maja do końca roku. W planach są wycieczki, ale też zajęcia taneczne oraz zajęcia muzyczne. Wartość całego projektu to ponad 66 tys. zł.

Założeniem projektu jest pobudzenie aktywności fizycznej, rozwój zainteresowań, integracja oraz promocja krajoznawstwa i walorów turystycznych kraju.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe