Zamojski bieg dla Niepodległej (ZDJĘCIA, FILM)

  • 12.11.2019, 08:03
  • tomt
Zamojski bieg dla Niepodległej (ZDJĘCIA, FILM) Na najwyższym stopniu podium Filip Sasim z zamojskiej ósemki.
Niemal czterystu zawodników wzięło udział w Otwartych Biegach Ulicznych z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Areną walki o medale był zamojski Rynek Wielki.

Zanim rozpoczęły się zawody, uroczyście odśpiewano "Mazurka Dąbrowskiego", a kilka minut później na starcie zameldowali się najmłodsi biegacze. Ci, którzy pod stół potrafią jeszcze wejść na stojąco, rywalizowali na dystansie 300 m. Tacy, którzy bez pomocy rodziców, potrafią już przy nim usiąść, biegli 400 m. Starsi (potrafią przenieść stół) ścigali się na 600 i 800 m, a najstarsi (mogą pomagać w zakładach stolarskich) walczyli na 1200 m.

 

W klasyfikacji szkół podstawowych kolejność była następująca: 1. SP Miączyn – 440 pkt., 2. SP Wierzba – 268, 3. SP nr 8 Zamość – 242. Rywalizację szkół ponadpodstawowych zwyciężył ZSP nr 4 Zamość (276) przed PLSP w Zamościu (88) i ZS w Grabowcu (51).

 

 

Pełne wyniki tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

tomt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe