Grzyb gigant Janusza Bargiela z Hutkowa

  • 23.08.2019, 10:15
  • ak
Grzyb gigant Janusza Bargiela z Hutkowa
Wyjątkowo duży okaz prawdziwka znalazł w lesie w Malinówce (gm. Adamów) Janusz Bargiel z Hutkowa pod Krasnobrodem.

Do lasu pan Janusz wybrał się w czwartek (22 sierpnia). Przyznaje, że zapalonym grzybiarzem nie jest, bo w tym specjalizuje się raczej jego teść. – Ale poszedłem i znalazłem pięknego prawdziwka, więc postanowiłem się nim pochwalić – mówi nasz Czytelnik.

 

Dorodny borowik był tylko jednym z mnóstwa grzybów, z którymi mężczyzna wrócił z leśnej wyprawy. Pozostałe nie były już tak duże, ale za to było ich mnóstwo. Nasz czytelnik opowiada, że bardzo wielu jest też w lesie grzybiarzy.

Dowodów nam na to nie brakuje, bo od kilku dni regularnie otrzymujemy zdjęcia grzybobrań. Te fotografie możecie obejrzeć na naszym facebookowym profilu.

 

 

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe