Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 10:16
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

policja

Kolizja za kolizją. Niebezpiecznie na drogach Zamojszczyzny
Kolizja za kolizją. Niebezpiecznie na drogach Zamojszczyzny

Tylko wczoraj na drogach w powiecie zamojskim doszło do trzech kolizji z udziałem pieszych. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności.

07.03.2017 12:31
Obsza: Pijany 23-latek z Podkarpacia wpakował się w betonowy przepust
Obsza: Pijany 23-latek z Podkarpacia wpakował się w betonowy przepust

Był kompletnie pijany, a na dodatek jechał za szybko. Nic dziwnego, że 23-latek z Podkarpacia dzisiaj nad ranem rozbił swojego volkswagena na betonowym przepuście w Obszy.

07.03.2017 11:22
Reklama
Mercedes pędził przez Frampol. Kierowca już nie ma prawa jazdy
Mercedes pędził przez Frampol. Kierowca już nie ma prawa jazdy

Jechał ponad dwa razy szybciej niż powinien. Na dodatek zrobił to w terenie zabudowanym. I dlatego 61-letni mieszkaniec Jarosławia nie ma już prawa jazdy.

06.03.2017 13:24    1
Wywiózł szczeniaki i porzucił. Policjanci zatrzymali 83-latka z gm. Nielisz
Wywiózł szczeniaki i porzucił. Policjanci zatrzymali 83-latka z gm. Nielisz

Nawet do 2 lat pozbawienia wolności może grozić 83-letniemu mieszkańcowi gm. Nielisz za to, że wywiózł trzy malutkie pieski do Wysokiego i tam je porzucił.

06.03.2017 12:12    2    1
Ubrali się za darmo. Kto poznaje złodziei? (FILM)
Ubrali się za darmo. Kto poznaje złodziei? (FILM)

Wzięli ubrania do przymierzalni, zdjęli z nich zabezpieczenia i ubrali się i opuścili sklep, nie wydając ani złotówki. Lubelscy policjanci szukają złodziei, którzy okradli jeden z butików w galerii handlowej przy ul. Witosa. Może ktoś rozpoznaje tych mężczyzn?

05.03.2017 16:16
Biłgoraj: Odblaskowe misie dla maluchów od policjantów
Biłgoraj: Odblaskowe misie dla maluchów od policjantów

Policjantka odwiedziła wczoraj (piątek, 3 lutego) Samorządowy Żłobek w Biłgoraju. Bawiła się z dziećmi i mówiła im o bezpieczeństwie. Rozdała też maluchom odblaskowe misie.

04.03.2017 10:31
Posterunek policji w Ulhówku już pracuje. Wczoraj otwierał go symbolicznie szef MSWiA (FILM)
Posterunek policji w Ulhówku już pracuje. Wczoraj otwierał go symbolicznie szef MSWiA (FILM)

Reaktywowany posterunek policji w Ulhówku działa już od kilku tygodnia, ale wczoraj (piątek, 3 marca) został oficjalnie otwarty przez ministra spraw wewnętrznych i administracji. Mariusz Błaszczak zrobił to... w Fajsławicach, podczas otwarcia tamtejszego posterunku.

04.03.2017 07:30    2
Wpadka Ukraińca. Kontrabandę chował w kanapie
Wpadka Ukraińca. Kontrabandę chował w kanapie

Ukrył towar, ale policjanci i tak go znaleźli. Pomieszkujący w gminie Hrubieszów obywatel Ukrainy stracił ponad 2 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

03.03.2017 17:00
Tomaszowscy policjanci zrobili prezent dzieciakom i ich mamom z SOW w Tyszowcach
Tomaszowscy policjanci zrobili prezent dzieciakom i ich mamom z SOW w Tyszowcach

Ubrania, produkty spożywcze, chemię i zabawki dla najmłodszych zawieźli tomaszowscy policjanci do Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Tyszowcach. To podarunki dla mieszkających tam kobiet i ich dzieci.

03.03.2017 16:00    1
Nawałnica nad gm. Łukowa. W Kozakach drzewo przygniotło samochód z człowiekiem w środku
Nawałnica nad gm. Łukowa. W Kozakach drzewo przygniotło samochód z człowiekiem w środku

Dość silna nawałnica przeszło w czwartek (2 marca) wieczorem nad gminą Łukowa w powiecie biłgorajskim. W Kozakach złamane drzewo przewróciło się na opla, którym jechał 35-latek z gminy Łukowa.

03.03.2017 12:00
Tragiczny wypadek w Suszowie. Kia roztrzaskała się o drzewo. Kierowca nie żyje
Tragiczny wypadek w Suszowie. Kia roztrzaskała się o drzewo. Kierowca nie żyje

44-letni mieszkaniec gminy Dołhobyczów nie przeżył wypadku, który w czwartek (2 marca) wieczorem wydarzył się w Suszowie (gm. Telatyn). Kia, którą jechał mężczyzna, roztrzaskała się na przydrożnym drzewie.

03.03.2017 10:29    1
Pamiętajcie o odblaskach - apeluje policja po tragicznym wypadku pod Ulhówkiem
Pamiętajcie o odblaskach - apeluje policja po tragicznym wypadku pod Ulhówkiem

Mieszkańcy gminy Ulhówek otrzymali przedwczoraj od policjantów odblaskowe opaski. – Takie elementy mogą uratować Wam życie – mówili mundurowi podczas swojej akcji, zorganizowanej dzień po tragicznym wypadku, w którym zginął pieszy.

03.03.2017 07:00
Hrubieszów: Policjant rozmawiał z dziećmi z ZSM nr 1
Hrubieszów: Policjant rozmawiał z dziećmi z ZSM nr 1

Z piątoklasistami Zespołu Szkół Miejskich nr 1 w Hrubieszowie spotkał się w środę (1 marca) policjant zajmujący się profilaktyką społeczną. Mówił młodym ludziom m.in. o odpowiedzialności za popełniane przez nieletnich czyny karalne.

02.03.2017 18:38
Hrubieszów: Sierż. sztab. Radosław Kulik to nowy dzielnicowy
Hrubieszów: Sierż. sztab. Radosław Kulik to nowy dzielnicowy

Asp. sztab. Sławomir Szala został kierownikiem posterunku w Dołhobyczowie, a jego miejsce, jako dzielnicowego w hrubieszowskim rejonie 1. zajął od 1 marca sierż. sztab. Radosław Kulik.

02.03.2017 15:45
Zwierzyniec: Ukradł butelkę piwa, a później chciał przekupić policjantów
Zwierzyniec: Ukradł butelkę piwa, a później chciał przekupić policjantów

Mówił, że da mundurowym tysiąc złotych, byle tylko zapomnieli o tym co zrobił. Ale policjanci nie zamierzali puścić mu płazem kradzieży piwa. 42-latek odpowie więc m.in. za obietnicę udzielenia funkcjonariuszom korzyści majątkowej. Za coś takiego może grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

02.03.2017 13:00    1
Reklama
Reklama
Reklama