Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 05:39
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

policja

Kryminalni z Biłgoraja najlepsi w województwie. Nagroda dla dochodzeniowca z Hrubieszowa
Kryminalni z Biłgoraja najlepsi w województwie. Nagroda dla dochodzeniowca z Hrubieszowa

Policjanci z Biłgoraja drużynowo wygrali w wojewódzkim etapie konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2017”. Nagrodę indywidualną dla najlepszego funkcjonariusza dochodzeniowo-śledczego otrzymał zaś mł. asp. Rafał Wojtiuk z KPP w Hrubieszowie. Wyróżniony został również  podkom. Wiesław Garbacz z KPP w Biłgoraju.

09.05.2017 11:56
Tragiczny wypadek w Tyszowcach. Nie żyje 22-latek z Werbkowic
Tragiczny wypadek w Tyszowcach. Nie żyje 22-latek z Werbkowic

Lekarzom nie udało się uratować życia 22-latka z gminy Werbkowice, który w niedzielę (7 maja) wieczorem rozbił się motocyklem na ogrodzeniu w Tyszowcach. Wiadomo, że przed wypadkiem młody mężczyzna pił alkohol.

08.05.2017 14:00    3    6
Reklama
Moja mama jest pijana - zaalarmowała policję dziewczynka
Moja mama jest pijana - zaalarmowała policję dziewczynka

Nawet do 5 lat więzienia grozi dwóm kobietom, które bez opieki zostawiły swoje dzieci i poszły na imprezę, a kiedy wróciły, doszło do awantury. Policję wezwała 11-letnia córka jednej z nieodpowiedzialnych matek.

08.05.2017 12:39    1    1
26-letni przedstawiciel handlowy z Zamościa ukradł rower dziecku w Łaszczowie
26-letni przedstawiciel handlowy z Zamościa ukradł rower dziecku w Łaszczowie

Za kradzież dziecięcego roweru odpowie przed sądem 26-latek z Zamościa. Mężczyzna przywłaszczył sobie jednoślad, który 11-latek zostawił na parkingu przed sklepem w Łaszczowie.

08.05.2017 11:02    1    1
Wypadek motocyklisty między Szyszkowem a Potokiem Górnym. 17-latek w ciężkim stanie
Wypadek motocyklisty między Szyszkowem a Potokiem Górnym. 17-latek w ciężkim stanie

Z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala 17-latek z gminy Potok Górny, który dzisiejszej nocy, jadąc motocyklem miał wypadek. Podróżującej z nim 16-latce, na szczęście, nic się nie stało.

08.05.2017 09:36
Uczniowie w Suśca najlepsi w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Uczniowie w Suśca najlepsi w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

To już kolejny rok z rzędu, kiedy uczniowie z Suśca wygrywają powiatowy etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Tegoroczny odbył się w piątek (5 maja).

07.05.2017 08:06
Hrubieszów: On rower ukradł, ona chciała go sprzedać. Złodziejska para z zarzutami
Hrubieszów: On rower ukradł, ona chciała go sprzedać. Złodziejska para z zarzutami

Policjanci z Hrubieszowa przedstawili zarzuty 36-latkowi i jego 26-letniej konkubinie. Bo on ukradł rower, a ona usiłowała spieniężyć łup w jednym z miejscowych lombardów.

06.05.2017 16:15    2
Wypadek w Józefowie. Audi uderzyło w skarpę. Kierowca nie żyje
Wypadek w Józefowie. Audi uderzyło w skarpę. Kierowca nie żyje

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiejszej nocy (5/6 maja) w Józefowie. Audi wypadło z drogi i uderzyło w skarpę. Kierowca nie przeżył.

06.05.2017 15:18
Audi dachowało w rowie. W środku czworo młodych ludzi. Wszyscy byli pijani
Audi dachowało w rowie. W środku czworo młodych ludzi. Wszyscy byli pijani

Kompletny brak wyobraźni. Tylko tak można podsumować zdarzenie, do którego dzisiaj (piątek, 5 maja) nad ranem doszło w Brodach małych pod Szczebrzeszynem. W audi, które dachowało w przydrożnym rowie jechało czworo młodych ludzi. Wszyscy byli kompletnie pijani.

05.05.2017 14:00
Gm. Mircze: Ukradł pszczoły z pasieki. Złodziej w rękach policji
Gm. Mircze: Ukradł pszczoły z pasieki. Złodziej w rękach policji

Ponad 10 tys. zł były warte pszczoły, które 34-latek z gminy Mircze ukradł z dwóch pasiek. Złodzieja namierzyli policjanci z Dołhobyczowa. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem.

05.05.2017 10:00    2    1
Hrubieszowie: Powrót z majówki z promilami. Wpadło dwóch kierowców
Hrubieszowie: Powrót z majówki z promilami. Wpadło dwóch kierowców

Dwóch nietrzeźwych kierowców wyeliminowali w środę z dróg hrubieszowscy policjanci, którzy dbali o bezpieczeństwo podczas powrotów z długiego majowego weekendu.

04.05.2017 12:03
Gm. Hrubieszów: Pijany wpadł w Stefankowicach. Jechał o wiele za szybko
Gm. Hrubieszów: Pijany wpadł w Stefankowicach. Jechał o wiele za szybko

To miejsce zostało wskazane jako niebezpieczne na Krajowej Mapie Zagrożeń, dlatego policjanci hrubieszowskiej drogówki właśnie w Stefankowicach kontrolowali przedwczoraj (2 maja) kierowców. Zatrzymali m.in. 28-latka, który nie dość, że jechał za szybko, to jeszcze był pijany.

04.05.2017 08:00
Niebezpiecznie na zamojskich drogach. Policja apeluje do kierowców o rozwagę
Niebezpiecznie na zamojskich drogach. Policja apeluje do kierowców o rozwagę

Do dwóch dość niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło w ostatnich dniach w powiecie zamojskim. Policjanci wyjaśniają ich przebieg i okoliczności i do zmotoryzowanych apelują o rozwagę i rozsądek podczas podróży.

03.05.2017 08:01
Tragedia w Ciosmach pod Biłgorajem. Drzewo śmiertelnie przygniotło 58-latka
Tragedia w Ciosmach pod Biłgorajem. Drzewo śmiertelnie przygniotło 58-latka

Tragiczny, nieszczęśliwy wypadek podczas wycinki drzew w lesie w Ciosmach (gm. Biłgoraj). Drzewo przygniotło tam 58-letniego mężczyznę. Niestety, zmarł.

02.05.2017 16:26
Gm. Frampol: Wypadek w Niemirowie. Audi zderzyło się z busem
Gm. Frampol: Wypadek w Niemirowie. Audi zderzyło się z busem

Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, który dzisiaj (28 kwietnia) rano wydarzył się w Niemirowie (gm. Frampol). Osobowe audi zderzyło się tam z busem.

28.04.2017 16:30
Reklama
Reklama
Reklama