Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 22:55
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

policja

Gm. Księżpol: Wypadek w Markowiczach. Laweta zmiażdżyła hondę
Gm. Księżpol: Wypadek w Markowiczach. Laweta zmiażdżyła hondę

Dwie kobiety trafiły do szpitala w Biłgoraju po wypadku, który w niedzielę (23 lipca) wieczorem wydarzył się w Markowiczach (gm. Księżpol). Ze wstępnych ustaleń wynika, że zawiniła kierująca lawetą 24-latka z gm. Jarosław na Podkarpaciu.

24.07.2017 11:18
Zwierzyniec: Wypadek na skrzyżowaniu ul. Chodorowskiego i Kolejowej. Ranna kobieta i dziecko
Zwierzyniec: Wypadek na skrzyżowaniu ul. Chodorowskiego i Kolejowej. Ranna kobieta i dziecko

Dwie osoby zostały poszkodowane w wypadku, który wydarzył się na skrzyżowaniu ulic Chodorowskiego z Kolejową w Zwierzyńcu. W zderzeniu seata i forda ranna została kobieta i 3-letni chłopiec.

24.07.2017 10:49    1    1
Reklama
Wypadek w Michalowie. Jechała rowerem bez świateł. Zahaczył o nią samochód
Wypadek w Michalowie. Jechała rowerem bez świateł. Zahaczył o nią samochód

O sporym szczęściu może mówić rowerzystka, która miała wypadek w Michalowie (gm. Rachanie). Została potrącona przez samochód. Kierowca jej nie widział, bo była noc, a 37-latka jechał bez świateł i elementów odblaskowych.

21.07.2017 11:00
Biłgoraj: Święto Policji 2017 - awanse i wyróżnienia
Biłgoraj: Święto Policji 2017 - awanse i wyróżnienia

Biłgorajska Komenda Powiatowa Policji jest kolejną, której funkcjonariusze obchodzili w tym tygodniu swoje święto.

21.07.2017 08:00
Hrubieszów: Święto Policji 2017 z awansami i nagrodami
Hrubieszów: Święto Policji 2017 z awansami i nagrodami

Dwudziestu pięciu policjantów awansowało, a ośmiu odebrało nagrody motywacyjne za wzorową służbę. Wczoraj (środa, 19 lipca) swoje święto obchodzili mundurowi z Hrubieszowa.

20.07.2017 11:00    2
Pani doktor była pijana. Pediatra z 2 promilami przyjmowała pacjentów
Pani doktor była pijana. Pediatra z 2 promilami przyjmowała pacjentów

Czternaścioro pacjentów przyjęła lekarz rodzinna, pediatra w przychodni w Łopienniku Górnym (pow. Krasnystaw), zanim policjanci przerwali jej dyżur, bo stwierdzili, że jest kompletnie pijana. 54-latka tłumaczyła później mundurowym, że napiła się z okazji "pępkowego-babcinego".

20.07.2017 09:29    1    1
Zamość: Obchody Święta Policji 2017 (LISTA AWANSOWANYCH, ZDJĘCIA, FILMY)
Zamość: Obchody Święta Policji 2017 (LISTA AWANSOWANYCH, ZDJĘCIA, FILMY)

Jestem dumny, że mogę pracować z Wami, z takim dobrym zespołem - mówił dzisiaj do zamojskich policjantów ich komendant Wiesław Pawluk podczas obchodów Święta Policji 2017. Funkcjonariuszom gratulował także m.in. prezydent Zamościa Andrzej Wnuk. Dobrze o ich pracy wypowiadał się też komendant wojewódzki insp. Paweł Dobrodziej.

19.07.2017 14:32    4
Tomaszowskie: 19-latek kradzionym motocyklem uciekał przed policją
Tomaszowskie: 19-latek kradzionym motocyklem uciekał przed policją

Nie chciał zatrzymać się do policyjnej kontroli, więc rozpoczął się pościg. Trudno się dziwić, że 19-latek z gminy Susiec nie miał ochoty na spotkanie z mundurowymi, skoro jechał bez prawa jazdy, a na dodatek kradzionym motocyklem.

19.07.2017 12:00    1
Tomaszowskie: Ponad 200 mandatów dla drogowych piratów. Pijanym za kółkiem też się nie upiekło
Tomaszowskie: Ponad 200 mandatów dla drogowych piratów. Pijanym za kółkiem też się nie upiekło

Kary są ostre, ale to nie odstrasza kierowców. Nadal bardzo wielu siada za kierownicą pod wpływem alkoholu. Wielu też zdecydowanie przekracza dopuszczalną prędkość. Tylko podczas weekendowej akcji tomaszowscy policjanci wystawili ponad 200 mandatów.

19.07.2017 09:34    1
Oszuści na www.incomp.pl. Robiłeś u nich zakupy? Zgłoś to policji
Oszuści na www.incomp.pl. Robiłeś u nich zakupy? Zgłoś to policji

Sklep Incomp w Rzeszowie rzeczywiście istnieje, ale sprzedaży internetowej sprzętu AGD i RTV nigdy nie prowadził. Dane firmy wykorzystali oszuści i naciągnęli ludzi z całej Polski, być może również w naszym regionie. Rzeszowscy policjanci zajmujący się sprawą apelują do wszystkich, którzy robili zakupy na stronie internetowej incomp.pl i nie doczekali się zamówień, by zgłaszali się do najbliższych komend, komisariatów, czy posterunków.

18.07.2017 12:03    1    1
Potrójne morderstwo w Piaskach Szlacheckich
Potrójne morderstwo w Piaskach Szlacheckich

Obuchem od siekiery zmasakrował matkę i ojca. Śmiertelne ciosy zadał też 84-letniemu krewnemu. Zwłoki ukrył pod styropianem i plandeką, a wcześniej posypał je wapnem. Do tej wyjątkowo okrutnej zbrodni przyznał się jeden z synów ofiar. Niedawno wyszedł z więzienia za znęcanie się nad rodziną i rozboje. Teraz grozi mu nawet dożywocie.

18.07.2017 05:56    2
Zamość: Dziecko spadło z trzeciego piętra (NOWE FAKTY)
Zamość: Dziecko spadło z trzeciego piętra (NOWE FAKTY)

Dwuletnia dziewczynka wypadła z trzeciego piętra bloku przy ul. Peowiaków. W chwili zdarzenia jej matka była pijana. Miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Zamościu. Kobiecie może grozić nawet do 5 lat więzienia.

18.07.2017 05:54    2
Biłgorajskie: Policja wystawiła ponad 100 mandatów, większość za prędkość
Biłgorajskie: Policja wystawiła ponad 100 mandatów, większość za prędkość

Biłgorajscy policjanci, podobnie jak ich koledzy z innych komend, realizowali w weekend akcję prędkość. Cel był prosty: wyłapać piratów drogowych. Efekt jest taki, że zdecydowana większość z ok. 100 wystawionych mandatów dotyczyła przypadków przekroczenia prędkości. Kilku kierowców jechało tak szybko, że musieli oddać swoje prawa jazdy.

17.07.2017 16:00
Wypadek w Dereźni Majdańskiej. 19-latka staranowała fordem płot
Wypadek w Dereźni Majdańskiej. 19-latka staranowała fordem płot

Młoda kobieta trafiła do szpitala po wypadku, który w niedzielę wydarzył się w Dereźni Majdańskiej. 19-latka wypadła fordem z drogi i uderzyła w ogrodzenie prywatnej posesji.

17.07.2017 15:00
Zamojska drogówka w akcji. Posypały się mandaty za prędkość
Zamojska drogówka w akcji. Posypały się mandaty za prędkość

Skontrolowali ponad 300 kierowców, dla większości z nich spotkanie z zamojską drogówką skończyło się mandatem. Tak można podsumować trzydniową akcję prękość, zrealizowaną na drogach powiatu zamojskiego przez policję.

17.07.2017 13:00
Reklama
Reklama
Reklama