Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 21:38
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

policja

Policjant ze Szczebrzeszyna na podium Tour de Pologne
Policjant ze Szczebrzeszyna na podium Tour de Pologne

Ścigali się zawodowcy, ale szanse na spróbowanie się na trasie mieli również amatorzy. W ostatnim, siódmym etapie tegorocznego 74 wyścigu Tour de Pologne wzięli udział również policjanci. Także z naszego regionu.

07.08.2017 10:00    1    1
Frampol: Warszawiak stracił prawo jazdy, bo jechał za szybko
Frampol: Warszawiak stracił prawo jazdy, bo jechał za szybko

Miał 107 km/h na liczniku w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Namierzyli go policjanci drogówki i zatrzymali prawo jazdy. Tak dla 37-latka z Warszawy zakończyła się podróż na Lubelszczyznę.

07.08.2017 08:55
Reklama
Biszcza: Policjanci na plaży. Nie opalali się, ale edukowali (ZDJĘCIA)
Biszcza: Policjanci na plaży. Nie opalali się, ale edukowali (ZDJĘCIA)

Akcję edukacyjną przeprowadzili wczoraj (sobota, 5 sierpnia) nad zalewem w Biszczy biłgorajscy policjanci. Pojawili się tam radiowozami, w pełnym umundurowani, "uzbrojeni" w ulotki, które rozdawali plażowiczom.

06.08.2017 12:18
Gm. Szczebrzeszyn: Zobaczyli pijanego kierowcę ciężarówki, zatrzymali go i przekazali policji
Gm. Szczebrzeszyn: Zobaczyli pijanego kierowcę ciężarówki, zatrzymali go i przekazali policji

47-latek z gminy Fajsławice jechał pijany ciężarowym MAN-em. Wypatrzyli go pracownicy jednej z firm z Bodaczowa i zatrzymali, a później wezwali policję.

06.08.2017 11:34
Zamość: Wypadek na osiedlu Małe Ciche. Dziewczynka wypadła z 4 piętra
Zamość: Wypadek na osiedlu Małe Ciche. Dziewczynka wypadła z 4 piętra

Dzisiaj (5 sierpnia) przed godziną 18 na osiedlu Małe Ciche w Zamościu doszło do nieszczęśliwego wypadku. Z czwartego piętra bloku przy ul. Hrubieszowskiej wypadło 10-letnie dziecko.

05.08.2017 18:32    66    5
Wypadek podczas żniw. Zderzenie kombajnu i ciężarówki w Radkowie
Wypadek podczas żniw. Zderzenie kombajnu i ciężarówki w Radkowie

Do bardzo groźnie wyglądającej stłuczki doszło w Radkowie (gm. Telatyn). Kombajn zbożowy zderzył tam z samochodem ciężarowym. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

05.08.2017 12:56    2
Gm. Tarnogród: Wypadek w Różańcu. Dwaj pijani koledzy na motorowerach
Gm. Tarnogród: Wypadek w Różańcu. Dwaj pijani koledzy na motorowerach

W poważnym stanie trafił do szpitala 23-letni mieszkaniec gm. Tarnogród, który w piątek (4 sierpnia) po pijanemu rozbił się motorowerem. Nietrzeźwy był też jego kompan, który także uczestniczył w wyprawie.

05.08.2017 12:42
Biłgoraj: Czyj to rowerek? Jest do odebrania w komendzie
Biłgoraj: Czyj to rowerek? Jest do odebrania w komendzie

Przez kilka dni stał przy bloku na ulicy Kościuszki. Nikt go nie ukradł, ale też nikt nie odebrał. Teraz czeka na swoją małą właścicielkę w komendzie biłgorajskiej policji. Wiecie do kogo może należeć ten rowerek?

04.08.2017 14:09
Biłgoraj: Na dworcu PKS napadli na bezdomnego. Pobili go i okradli (ZDJĘCIA)
Biłgoraj: Na dworcu PKS napadli na bezdomnego. Pobili go i okradli (ZDJĘCIA)

Kobieta i dwóch mężczyzn - to oni dokonali rozboju na bezdomnym mężczyźnie w Biłgoraju. Pobili go i okradli, a później uciekli. Policjanci zatrzymali ich niewiele później.

04.08.2017 13:20
Gm. Hrubieszów: Wypoczywajcie bezpiecznie - mówili policjanci do dzieci w Czumowie
Gm. Hrubieszów: Wypoczywajcie bezpiecznie - mówili policjanci do dzieci w Czumowie

Wakacje to czas na wypoczynek i jak najlepszą zabawę. Dobrze by było, gdyby wszystkim dzieciom minęły bezpiecznie. O tym właśnie mówili hrubieszowscy policjanci, gdy odwiedzili dzieci spędzające letni czas w świetlicy wiejskiej w Czumowie.

04.08.2017 13:00
Biszcza: Kompletnie pijany, bez prawa jazdy jechał przez wieś
Biszcza: Kompletnie pijany, bez prawa jazdy jechał przez wieś

Prawa jazdy nie straci, bo i tak mu je odebrano, ale musi się liczyć z karą nawet dwóch lat pozbawienia wolności. Tyle grozi za jazdę po pijanemu. A 24-latek z gm. Goraj jechał przez Biszczę, mając 1,5 promila alkoholu w organizmie.

04.08.2017 09:00
Gm. Księżpol: Kompletna bezmyślność kierowcy. Pędził przez wieś prawie 120 km/h
Gm. Księżpol: Kompletna bezmyślność kierowcy. Pędził przez wieś prawie 120 km/h

Gdyby na drogę wybiegło dziecko, mogłoby dojść do tragedii. Na szczęście nic takiego się nie stało, a policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali w środę (2 sierpnia) w Płusach (gm. Księżpol) pirata drogowego. I zatrzymali mu prawo jazdy.

03.08.2017 16:42    1
Gm. Dołhobyczów: Podczas pożaru ścierniska w Horoszczycach zginął rolnik
Gm. Dołhobyczów: Podczas pożaru ścierniska w Horoszczycach zginął rolnik

Kolejny tragiczny wypadek podczas tegorocznych żniw. Wczoraj (środa, 2 sierpnia) zapaliło się ściernisko w Horoszczycach (gm. Dołhobyczów). 58-letni rolnik próbował je gasić. Nie nie przeżył.

03.08.2017 15:17    1
Pijana matka wiozła samochodem dziecko
Pijana matka wiozła samochodem dziecko

Miała półtora promila alkoholu w organizmie, a mimo to zdecydowała się usiąść za kierownicą volkswagena i ruszyć w drogę. Na dodatek zabrałą ze sobą 11-letniego syna. Pijaną zamościankę policjanci zatrzymali w Skierbieszowie.

03.08.2017 11:15    1
Gm. Obsza: Ciągnik zjechał ze skarpy i przygniótł traktorzystę
Gm. Obsza: Ciągnik zjechał ze skarpy i przygniótł traktorzystę

Trzeba było pomocy strażaków z czterech jednostek, aby wydobyć spod przewróconego ciągnika 64-letniego rolnika z gm. Obsza. Mężczyzna w ciężkim stanie został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Zamościu.

03.08.2017 10:15
Reklama
Reklama
Reklama