Zamość: Otwarcie kompleksu sportowo‑rekreacyjnego dla osób z niepełnosprawnościami [ZDJĘCIA]
2 czerwca oficjalnie otwarto nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny przy ulicy Kresowej 24 w Zamościu, dedykowany osobom z niepełnosprawnościami. Uroczystość uświetniła swoją obecnością Karolina Pęk, złota medalistka paraolimpijska w tenisie stołowym.
Budowa kompleksu sportowego została zrealizowana dzięki wsparciu ze środków MEiN w ramach programu inwestycyjnego pn. „Inwestycje w oświacie” oraz dzięki projektowi dofinansowanemu przez Województwo Lubelskie ze środków PFRON.
Fot. FB/Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Krok za krokiem w Zamościu
Reklama

![Bełżec/Lubycza Królewska: Ludzie skarżą się na błoto na budowie S17. To niebezpieczeństwo [ZDJĘCIA] Bełżec/Lubycza Królewska: Ludzie skarżą się na błoto na budowie S17. To niebezpieczeństwo [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-belzec-lubycza-krolewska-ludzie-skarza-sie-na-bloto-na-budowie-s17-to-niebezpieczenstwo-zdjecia-1765883166-20.jpg)
![Hrubieszów: Bmw zajechało drogę karetce na sygnale [ZDJĘCIA] Hrubieszów: Bmw zajechało drogę karetce na sygnale [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-hrubieszow-bmw-zajechalo-droge-karetce-na-sygnale-zdjecia-1765876670-0.jpg)
![W Kasku Bezpieczniej. Uczniowie zamojskich szkół dostali nagrody [ZDJĘCIA] W Kasku Bezpieczniej. Uczniowie zamojskich szkół dostali nagrody [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/15/sm-4x3-w-kasku-bezpieczniej-uczniowie-zamojskich-szkol-dostali-nagrody-zdjecia-1765803324-1.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze