Zamość: Protest mieszkańców ul. Św. Brata Alberta [ZDJĘCIA]
Mieszkający przy tej ulicy zamościanie domagają się od roku, aby obowiązywał tam na powrót ruch jednokierunkowy. A że czują się ignorowani przez władze miasta Zamość i podległy im Zarząd Dróg Grodzkich, 9 maja rozpoczęli protest.
Reklama
![Zamość: Protest mieszkańców ul. Św. Brata Alberta [ZDJĘCIA] Zamość: Protest mieszkańców ul. Św. Brata Alberta [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/05/09/sm-zamosc-protest-mieszkancow-ul-sw-brata-alberta-zdjecia-1746791745-6.jpg)

![Świąteczne spotkanie opłatkowe w WSHE Zamość [GALERIA ZDJĘĆ] Świąteczne spotkanie opłatkowe w WSHE Zamość [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-swiateczne-spotkanie-oplatkowe-w-wshe-zamosc-galeria-zdjec-1765886100-16.jpg)
![Bełżec/Lubycza Królewska: Ludzie skarżą się na błoto na budowie S17. To niebezpieczeństwo [ZDJĘCIA] Bełżec/Lubycza Królewska: Ludzie skarżą się na błoto na budowie S17. To niebezpieczeństwo [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-belzec-lubycza-krolewska-ludzie-skarza-sie-na-bloto-na-budowie-s17-to-niebezpieczenstwo-zdjecia-1765883166-20.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze