Orszak Trzech Króli w Hrubieszowie. Zobacz zdjęcia
6 stycznia mieszkańcy Hrubieszowa wzięli udział w uroczystym Orszaku Trzech Króli, który rozpoczął się w Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Barwny korowód przeszedł ulicami miasta: Dwernickiego, Żeromskiego, Kilińskiego i 3-Maja, gromadząc tłumy uczestników.
Kulminacją obchodów było Widowisko Jasełkowe w Hrubieszowskim Domu Kultury, gdzie dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 zaprezentowały niezwykłe przedstawienie o narodzinach Jezusa.
Spotkanie zakończyło się tradycyjnym dzieleniem opłatkiem i wspólnym poczęstunkiem.
Reklama

![Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA] Dom Dziecka w Zwierzyńcu odwiedził Święty Mikołaj [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-dom-dziecka-w-zwierzyncu-odwiedzil-swiety-mikolaj-zdjecia-1764948056-9.jpg)
![MON dofinansował strzelnicę wirtualną. Zobacz nową pracownię w Grabowcu [ZDJĘCIA] MON dofinansował strzelnicę wirtualną. Zobacz nową pracownię w Grabowcu [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-mon-dofinansowal-strzelnice-wirtualna-zobacz-nowa-pracownie-w-grabowcu-zdjecia-1764937705-1.jpg)
![Mikołaj w asyście Śnieżynek rozdał już prezenty. Zawitał do PSONI w Tomaszowie Lub. [ZDJĘCIA] Mikołaj w asyście Śnieżynek rozdał już prezenty. Zawitał do PSONI w Tomaszowie Lub. [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/05/sm-4x3-mikolaj-w-asyscie-sniezynek-rozdal-juz-prezenty-zawital-do-psoni-w-tomaszowie-lub-zdjecia-1764931059-0.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze