Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 00:05
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.

Reklama
Strażacy z OSP Telatyn otrzymali zestaw ratownictwa medycznego
Strażacy z OSP Telatyn otrzymali zestaw ratownictwa medycznego
Ten sprzęt na pewno się druhom przyda podczas którejś z akcji. Strażacy ochotnicy z Telatyna dostali zestaw ratownictwa medycznego PSP-R1. 17.12.2020 16:03    2    2
Tomaszów Lubelski: Narkotyki schowane w rękawie
Tomaszów Lubelski: Narkotyki schowane w rękawie
Tomaszowscy operacyjni wczoraj zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli przy sobie łącznie ponad 70 gram marihuany. Nie pierwszy raz złamali prawo. Teraz odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności. 17.12.2020 13:34    2
Reklama
Gm. Tomaszów Lubelski: Kto zrobił najpiękniejsze stroiki?
Gm. Tomaszów Lubelski: Kto zrobił najpiękniejsze stroiki?
W gminnym Ośrodku Kultury w Podhorcach rozstrzygnięto konkurs bożonarodzeniowy na najpiękniejszy świąteczny stroik. 17.12.2020 09:18
Biegi narciarskie: Półfinał był o krok (TYLKO W GAZECIE)
Biegi narciarskie: Półfinał był o krok (TYLKO W GAZECIE)
Monika Skinder osiągnęła najlepszy wynik w karierze, zajmując w sprincie techniką dowolną 15 miejsce. Zawody z cyklu Pucharu Świata rozegrano w Davos. 17.12.2020 07:06
Tomaszów Lubelski: Wróci punkt pobrań (TYLKO W GAZECIE)
Tomaszów Lubelski: Wróci punkt pobrań (TYLKO W GAZECIE)
Po prawie 10 miesiącach wznawia działalność stacjonarny punkt pobrań krwi w Tomaszowie Lubelskim. Krwiodawcy odetchnęli z ulgą, ale uważają, że punkt powinien być otwarty tak jak dawniej pięć dni w tygodniu, a nie tylko dwa. 17.12.2020 06:00
Czwarta liga u stóp Tomasovii (TYLKO W GAZECIE)
Czwarta liga u stóp Tomasovii (TYLKO W GAZECIE)
Być może dla niektórych nie stanowi to powodu do dumy, ale my patrzymy na to inaczej. A tak się akurat składa, że po rundzie jesiennej Tomasovia jest najlepszą drużyną w Polsce (!) na szczeblu czwartoligowym. 16.12.2020 15:50    4
Nielegalne automaty do gier w Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim
Nielegalne automaty do gier w Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim
To była wspólna akcja funkcjonariuszy celno-skarbowych i strażników granicznych. W Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim zabezpieczyli 9 automatów do urządzania nielegalnych gier hazardowych. Przy okazji zatrzymali też osobę poszukiwaną przez policję. 16.12.2020 08:09    1    2
Zgubne skutki fatalnej pomyłki (TYLKO W GAZECIE)
Zgubne skutki fatalnej pomyłki (TYLKO W GAZECIE)
Nikt nie wie dlaczego gmina Rachanie dostała pieniądze na inwestycję, którą zrealizowała. 15.12.2020 07:40    1
Rachanie: Zbadaj wzrok za darmo
Rachanie: Zbadaj wzrok za darmo
Mieszkańcy gminy Rachanie mają okazję skorzystać z bezpłatnych badań wzroku, które będą prowadzone w środę, 16 grudnia. 14.12.2020 09:00
Groźna czołówka między Grabowicą a Suścem
Groźna czołówka między Grabowicą a Suścem
Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątek (11 grudnia) po południu na trasie miedzy Suścem a Grabowicą. 12.12.2020 07:00    1
Serc ci u nas dostatek
Serc ci u nas dostatek
Coraz większą popularnością cieszą się w naszym regionie serca na nakrętki. Niedługo trudno będzie wskazać miejscowość, w której takiego pojemnika nie ma. 11.12.2020 15:39
Doroczny konkurs rozstrzygnięty. Kto recytował najpiękniej?
Doroczny konkurs rozstrzygnięty. Kto recytował najpiękniej?
Znamy laureatów tegorocznej edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego im. Tomasza Zamoyskiego organizowanego przez tomaszowską książnicę. 11.12.2020 13:20
Gm. Tomaszów Lubelski: Kto zbuduje ośrodek narciarski na Białej Górze? Już wiadomo
Gm. Tomaszów Lubelski: Kto zbuduje ośrodek narciarski na Białej Górze? Już wiadomo
W czwartek (10 grudnia) spadł śnieg i to był świetny dzień na to, by podpisać umowę na budowę kompleksu narciarskiego na Białej Górze w Justynówce koło Tomaszowa Lubelskiego. 11.12.2020 09:15    2
Gm. Susiec: W Grabowicy mają czym jeździć
Gm. Susiec: W Grabowicy mają czym jeździć
Warsztaty Terapii Zajęciowej w Grabowicy wzbogaciły się o nowy samochód. Bus został kupiony dzięki dotacji i wsparciu gminy. 11.12.2020 08:00
Tomaszów Lubelski: Lodowisko jest, ale... zamknięte
Tomaszów Lubelski: Lodowisko jest, ale... zamknięte
W Zamościu lodowisko na Rynku Wielkim ruszyło w niedzielę. W Tomaszowie Lubelskim ślizgawka też jest, ale póki co, zamknięta. 10.12.2020 12:14    3
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: chodźmy na ławeczke Treść komentarza: Taki ukrop na dworze a wy ciągle tylko pieniądze i pieniądze, na co tyle pieniędzy seniorom, dają wnukom, dzieciom jakby oni byli niepełnosprawni i nie potrafią sami zarobić. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 13:32 Źródło komentarza: Wiemy, kiedy ZUS wypłaci czternastki. Tyle dostaną seniorzy w tym roku Autor komentarza: Tswl Treść komentarza: Niech Kupczyk się pochwali za ile kupił mieszkania od wojska? Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:27 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Gratulacje odwagi wpisania mojego wpisu, artykułu afery brak strach zrozumiały my też tak się czujemy Data dodania komentarza: 25.06.2026, 08:12 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Patoliczny system tbs Treść komentarza: Tbsy mają jak widać słusznie fatalną renomę. Zawyżone koszty zarządzania i uwieszenie kosztów "wybrańców" latami na szyji pracujących obywateli. Zależy jakie majm zarobki prezes, rada nadzorcza i księgowość. Miejmy nadzieję, że podobne do większości mieszkańców. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 21:46 Źródło komentarza: Zamość: TBS w ogniu krytyki. Przez impas w budownictwie radni rozważają likwidację spółki Autor komentarza: Z TL. Treść komentarza: Panie Galecki powinien zes sie czlowieku tylko wstydzic i sie glupio nie tłumaczyć za swoje czyny bo jestescie w tym zdolni jak cała patologia Pis. Ważna była kabza dla swojego wypasionego koryta nie patrzac na okropne zadłużenie niespotykana skale szpitala . Data dodania komentarza: 24.06.2026, 20:06 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich Autor komentarza: asd Treść komentarza: Ale jak trzeba było mandat i punkty przyjąć, to dzwonił do Karwana, żeby ten zagadał z komendantem drogówki... Jaki uczciiiiwyyy! Data dodania komentarza: 24.06.2026, 16:25 Źródło komentarza: "Nie jestem radnym PiS, a to nagonka na lekarzy". Dyrektor szpitala w Tomaszowie o swoich zarobkach i szumie wokół nich
Reklama
Reklama
Reklama