Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 21:34
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.

Reklama
Gm. Werbkowice: 40-latek uprawiał konopie. Jego roślinki znaleźli policjanci
Gm. Werbkowice: 40-latek uprawiał konopie. Jego roślinki znaleźli policjanci
40-latek z gminy Werbkowice posadził sobie w domu konopie inne niż włókniste. Policjanci ujawnili tę plantację. Znaleźli też ponad 460 gram marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty uprawy oraz posiadania znacznych ilości substancji odurzających. Do rozprawy w sądzie pozostanie pod policyjnym dozorem. 10.02.2022 17:51    1
Pow. tomaszowski: Zamiast zysku, pożyczka do spłaty
Pow. tomaszowski: Zamiast zysku, pożyczka do spłaty
5 tysięcy złotych pożyczki do spłacenia ma 35-letka z powiatu tomaszowskiego, która padła ofiarą oszustów podających się za konsultantów platformy inwestycyjnej. Poprzez zainstalowanie programu do zdalnego dostępu pulpitu, kobieta umożliwiła im dostęp do swojej bankowości internetowej. 10.02.2022 17:37
Reklama
Ferie w muzeum w sam raz dla dorosłych
Ferie w muzeum w sam raz dla dorosłych
Dorosłym też się ferie należą i atrakcje im towarzyszące. Muzeum Regionalne im. J. Petera przygotowało więc coś dla dorosłych już dzieci. 10.02.2022 08:00
W Pańkowie historia ożyła
W Pańkowie historia ożyła
5 lutego odbyły się uroczystości upamiętniające 79. rocznicę pacyfikacji wsi Panków. Była też rekonstrukcja historyczna. 09.02.2022 08:00
Monika Skinder na 41 miejscu! To dobry debiut olimpijski
Monika Skinder na 41 miejscu! To dobry debiut olimpijski
41 miejsce w sprincie techniką dowolną podczas XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Taki wynik osiągnęła tomaszowianka Monika Skinder podczas swojego debiutu na igrzyskach. Jest dobrze! 09.02.2022 08:00    1    1
Ulhówek: Wymiksować wiceprzewodniczącego
Ulhówek: Wymiksować wiceprzewodniczącego
Zasłużonych jest w zasadzie czterech, choć oficjalnie trzech. Najważniejszy – ten, który ma być upamiętniony tj. nieżyjący już pilot, potem emerytowany nauczyciel historii, który się wspomnianego upamiętnienia domaga, oraz wójt, bo z entuzjazmem poparł tę inicjatywę. Gdzie się podział czwarty – ten, który złożył wniosek o nazwanie ulicy imieniem lotnika? Jest, a jakby go nie było. 09.02.2022 07:00    2
Ognisko na ławce i wiata na Siwej Dolinie zniszczona. Kto to zrobił?
Ognisko na ławce i wiata na Siwej Dolinie zniszczona. Kto to zrobił?
Ktoś rozpalił na ławce pod wiatą na Siwej Dolinie ognisko. Przez taką głupotę zniszczone zostały stół, ławki i słup dźwigarowy wiaty. Ogień ugasili strażacy, ale nie ujęli tych, którym do głowy przyszło go rozpalić. Teraz Nadleśnictwo Tomaszów Lubelski apeluje, by pomóc namierzyć sprawców. 08.02.2022 21:45    1
Tomaszów Lub.: Fałszywi policjanci telefonowali do staruszek. Jedna oddała im 15 tys. zł
Tomaszów Lub.: Fałszywi policjanci telefonowali do staruszek. Jedna oddała im 15 tys. zł
Jedną starszą panią oszustom udało się zmanipulować. Zadzwoniła do niej podająca się za córkę kobieta, zagrała na uczuciach rozmówczyni, potem do rozmowy włączył się rzekomy policjant i polecił zapłacić za "wykupienie" córki. Niedługo potem przyjechał kurier, a 77-letnia tomaszowianka dała mu swoje oszczędności. W taki sam sposób próbowano oszukać 85-latkę, także z Tomaszowa Lubelskiego. 08.02.2022 16:43
Policjant na podwójnym gazie?
Policjant na podwójnym gazie?
Jadącego niepewnie mercedesa zauważył inny kierowca. Podejrzewając, że kierujący nim mężczyzna może być nietrzeźwy, zmusił auto do zatrzymania, a następnie odebrał kluczyki i wezwał mundurowych. Kierujący mercedesem zdążył się jednak oddalić przed przyjazdem patrolu. Okazało się, że to policjant… 08.02.2022 08:00    2    3
Gm. Ulhówek: Gospodynie muszą oddać kasę!
Gm. Ulhówek: Gospodynie muszą oddać kasę!
Jesienią ub. roku wójt Ulhówka ogłosił światu spektakularny sukces. Chwalił się, że nikt na to nie wpadł, a on znalazł lukę prawną. Dzięki temu tamtejsze KGW zamiast 23 festynów zorganizowały jeden, a i tak zgarnęły łącznie 200 tys. zł rządowej pomocy. Radość nie trwała długo. Pieniądze trzeba będzie zwrócić. 08.02.2022 06:00    8
Zamość: O dobro dziecka chodzi
Zamość: O dobro dziecka chodzi
Urząd Marszałkowski w Lublinie planuje likwidację filii ośrodków adopcyjnych w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu na rzecz jednej placówki w Lublinie. Przeciw temu występują parlamentarzyści PiS z tych trzech byłych miast wojewódzkich na czele z posłem Sławomirem Zawiślakiem. 08.02.2022 06:00
Ferie w Tomaszowskim Domu Kultury
Ferie w Tomaszowskim Domu Kultury
Tomaszowski Dom Kultury przygotował dla dzieci mnóstwo atrakcji. Zaprasza na ferie do siebie. 07.02.2022 22:01
Wypadek na trzy samochody. Wystarczyło, że jeden nie ustąpił pierwszeństwa
Wypadek na trzy samochody. Wystarczyło, że jeden nie ustąpił pierwszeństwa
W piątek 4 lutego na drodze wojewódzkiej nr 850 w miejscowości Józefówka doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. 41-letni kierujący oplem, podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka 59-letniemu kierującemu toyotą, który następnie uderzył w wyjeżdżającego z drogi podporządkowanej mercedesa. Z obrażeniami ciała do szpitala trafił 32-letni pasażer toyoty. 05.02.2022 12:19
Tomaszów Lub.: Inicjatywa z aprobatą
Tomaszów Lub.: Inicjatywa z aprobatą
Poseł Tomasz Zieliński przekazał w ubiegłym tygodniu przewodniczącemu rady Miasta Tomaszów Lubelski – Mirosławowi Fusowi obywatelski projekt uchwały dotyczącej nadania imienia premiera Jana Olszewskiego nowemu rondu przy zbiegu ulic Żwirki i Wigury, Ordynackiej i Alei Sportowej. 04.02.2022 09:00    1
Konkurs na najładniejszą walentynkę. Dla młodych i starszych
Konkurs na najładniejszą walentynkę. Dla młodych i starszych
Z okazji święta zakochanych Biblioteka Publiczna gminy Ulhówek i wójt Łukasz Kłębek zapraszają do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Moja Walentynka”. 04.02.2022 08:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec Treść komentarza: Drań niszczy nasze miasto. Nic się nie dzieje, scena nie była nawet ani razu rozłożona a on się chwali jakie to on inwestycje robi. Dokańcza tylko inwestycje zaczęte przed jego kadencją a osoby które nie mieszkają w tym mieście a tylko widzą jego osiągnięcia na znanym portalu widzą wielkie poczynania. Niestety mieszkańcy nie mają żadnej rozgrywki, miasto się sypie a on osiąga wykonanie budżetu gdzie wszelka promocja miasta ulega w gruzach. Ale rośnie nie turystyka i promocja miasta a jego pycha i brzuch. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 20:11 Źródło komentarza: "Czuje się pan jak Bóg Słońce". Burmistrz Szczebrzeszyna po raz drugi bez wotum zaufania Autor komentarza: donald trup, donald trump Treść komentarza: A czego można oczekiwać od Nawrockiego, "Pamiętajcie, że jestem jednym z was "!!!! ( cyt. do kiboli), dziwne ,że odebrał ten medal zaraz po powrocie z USA, czyżby Trump chciał zrobić przyjemność Putinowi ???? Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:51 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Żurek Treść komentarza: Mundurek będzie ale w paski . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 14:37 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Obserwatorka Treść komentarza: Naprawdę nie umiesz samodzielnie myśleć? To jest problem systemowy. W 2009 dyrektor ze szpitala w Krośnie wprowadził w szpitalu dla personelu (również lekarzy) czytnik wejść i wyjść personelu. Lekarze ! tak się wściekli, że będą kontrolowani kiedy zaczynają i kiedy kończą pracę, że wszyscy napisali wypowiedzenia i postawili warunek, że albo czytnik zniknie, albo oni odchodzą. Dyrektor tej placówki się poddał i odszedł ze szpitala a nowy dyrektor usunął czytnik. Twój pis oczywiście popierał protest lekarzy. Teraz ty zarzucasz Tuskowi, że to wina jego rządów? To głupi jesteś Data dodania komentarza: 23.06.2026, 12:54 Źródło komentarza: Pacjenci mieli być przyjmowani poza kolejką. Sprawa będzie wyjaśniana „do spodu” Autor komentarza: Franz Kafka Treść komentarza: Bo wyraził żal za grzechy, skruchę, podniósł dwa palce i dał słowo harcerza, że więcej już po pijaku nie będzie jeździć. Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie Autor komentarza: Katastrofa Treść komentarza: Dlaczego Kronika Tygodnia boi się opisać największą aferę POKOmuny mafijną ministerialno- szpitalną to pytanie prowokacyjne odwagi jeśli jesteście NEO czy PALEO dziennikarzami Data dodania komentarza: 23.06.2026, 10:09 Źródło komentarza: Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama
Reklama