Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 18 sierpnia 2026 17:44
Reklama
Reklama baner reklamowy

PIŁKA NOŻNA: Sukces Olimpii Miączyn

Olimpia Miączyn wygrała powiatowe rozgrywki Pucharu Polski, zdobyła Puchar Starosty Zamojskiego i awansowała do etapu okręgowego.
Finał piłkarskich rozgrywek o Puchar Starosty Zamojskiego sędziował Krzysztof Wróbel ze Zwierzyńca. Na liniach pomagali mu Krystian Bartoń i Andrzej Swacha (obaj z Zamościa). Natomiast w roli kapitanów zespołów wystąpili Bartłomiej Zieliński (Olimpia Miączyn) i Bartosz Nizioł (Omega Stary Zamość). F
Finał piłkarskich rozgrywek o Puchar Starosty Zamojskiego sędziował Krzysztof Wróbel ze Zwierzyńca. Na liniach pomagali mu Krystian Bartoń i Andrzej Swacha (obaj z Zamościa). Natomiast w roli kapitanów zespołów wystąpili Bartłomiej Zieliński (Olimpia Miączyn) i Bartosz Nizioł (Omega Stary Zamość). Fot. Kamil Gac

W finale rywalizacji w powiecie zamojskim zespół z Miączyna wygrał z Omegą Stary Zamość 3:0 (1:0). Dwa gole strzelił Mateusz Janicki (w 17 i 86 minucie), a jednego – Damian Kukiełka (w 64 minucie). Spotkanie odbyło się w sobotę, 3 sierpnia na boisku w Miączynie.

 W zespole gospodarzy zagrało czterech piłkarzy o statusie zawodnika testowanego – Bartłomiej Zieliński i wspomiany Janicki (obaj z Kryształu Werbkowice), Błażej Pieczykolan (z Potoku Sitno) oraz Jakub Bożek (z BKS Bodaczów). Wszyscy czterej grali wcześniej w Olimpii. W Omedze tzw. zawodnicy testowani nie występowali.

Przeczytaj: Chce podzielić Polskę na nowo. 20 województw zamiast 16


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: pasjonat kolei Treść komentarza: Skoro już o kolei mowa, to czy ktoś zna może stronę internetową, na której byłyby plany tej przedwojennej wąskotorówki? Data dodania komentarza: 18.08.2026, 15:33 Źródło komentarza: Kolej znów puka do Tomaszowa Lubelskiego Autor komentarza: kto zaprasza takich degeneratów? Treść komentarza: gwiazda wieczoru popek swego czasu wstawił swój filmik do internetu gdzie swoim przyrodzeniem chlasta owczarki niemiecki po pysku. to podchodzi pod zoofilię. a tłumaczenie się, jak wybuchła afera, że byłem naćpany i nie wiedziałem co robiłem, jest co najmniej nie na miejscu. Data dodania komentarza: 18.08.2026, 15:04 Źródło komentarza: Dynia, muzyka i tłumy. Tyszowce świętowały z rozmachem Autor komentarza: Moje zdanie . Treść komentarza: Dla takich typów i bandytow drogowych nie powinno byc pobłażania ! Data dodania komentarza: 18.08.2026, 12:50 Źródło komentarza: Śmierć na drodze i ucieczka. Jest tymczasowy areszt! Autor komentarza: żarówa Treść komentarza: Pewnie wasz pis był lepszy. ci dopiero ciupali kasę Data dodania komentarza: 18.08.2026, 12:07 Źródło komentarza: Tomaszów Lubelski. Fałszywa prokurator i jej 18-letni kurier w rękach policji Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Jak wybiera się kretynów to teraz takie decyzje Data dodania komentarza: 18.08.2026, 11:13 Źródło komentarza: Pobór wody z limitami Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: Jak się wybiera łajdaków do rządzenia to się ma łajdackie i złodziejskie samorządy a koperty pękają od praworządności. Gdzie milicja prokuratura jawny widoczny WAŁ i co na postronku NEO starosty i mordy w kubeł bo rodziny POzwalnia taka MAFIA Data dodania komentarza: 18.08.2026, 11:10 Źródło komentarza: Hrubieszów. Awantura o Podstawową Opiekę Zdrowotną
Reklama
Reklama
Reklama