Ta największa plenerowa impreza w Zamościu odbędzie się w dniach 9-14 lipca, a udział w niej weźmie 6 zespołów folklorystycznych z Czech, Brazylii, Kenii, Meksyku, Puerto Rico, Indonezji i Polski. W ramach imprezy zaplanowane są koncerty zespołów folklorystycznych i folkowych, zabawy folkowe połączone z nauką tańców ludowych, happeningi taneczne dla dorosłych i dzieci, kiermasz sztuki ludowej oraz produktów regionalnych. Festiwal odbędzie się pod naszym patronatem medialnym.
NIE PRZEGAP:

![Tech-Max z Tomaszowa Lub. wygrywa WRO w kraju i awansuje do zawodów w Portoryko! [ZDJĘCIA] Tech-Max z Tomaszowa Lub. wygrywa WRO w kraju i awansuje do zawodów w Portoryko! [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/21/sm-4x3-tech-max-z-tomaszowa-lub-wygrywa-wro-w-kraju-i-awansuje-do-zawodow-w-portoryko-zdjecia-1779353949-1.jpg)
![Rowerowe Roztocze. Uroczyste podpisanie umów w Kraśniku [ZDJĘCIA] Rowerowe Roztocze. Uroczyste podpisanie umów w Kraśniku [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/20/sm-4x3-rowerowe-roztocze-uroczyste-podpisanie-umow-w-krasniku-zdjecia-1779280831-8.jpg)














Napisz komentarz
Komentarze