Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 lipca 2026 04:45
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

Lubelskie: Śmigłowiec lądował w Rowinach. Poparzone dziecko trafiło do szpitala

26 stycznia w Rowinach w gminie Wisznice doszło do parzenia 1,5-letniego dziecka. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala.
Lubelskie: Śmigłowiec lądował w Rowinach. Poparzone dziecko trafiło do szpitala
26 stycznia w Rowinach w gminie Wisznice doszło do parzenia 1,5-letniego dziecka. Dziewczynka została przetransportowana do szpitala

Źródło: OSP Wisznice (fb)

–  Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy 26 stycznia o godzinie 17.58. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w domu jednorodzinnym jest poparzonona 1,5-roczna dziewczynka. Dziecko było przytomne. Znajdowało się pod opieką matki i ratowników z jednostki OSP JRG z Rossosza i Wisznic –  informuje młodszy apirant Dariusz Kapłan ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Staraży Pożarnej w Białej Podlaskiej. 
 

Dodaje, że na miejsce przybył również zespół ratownictwa medycznego. Do lądowania podchodził też śmigłowiec LPR. 
 

–  Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu pierwszej pomocy medycznej poparzonemu dziecku, udzieleniu wsparcia psychicznego matce dziewczynki oraz oświetleniu miejsca lądowania śmigłowca – przekazuje młodszy apirant Dariusz Kapłan.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Styx 30.01.2024 04:01
Znowu ameba z błędami się wykasztaniła

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Z Treść komentarza: Czasem organizm bywa o wiele bardziej nagrzany niż nawet taka "gorąca" woda. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:11 Źródło komentarza: Tragedia nad zalewem w Zamościu. Nie żyje 22-latek. Miasto apeluje do mieszkańców Autor komentarza: Niestety Treść komentarza: Zdążyłeś spojrzec na atlas Europy ale sie zblazniles jak czlowiek z Pinokia ! Data dodania komentarza: 1.07.2026, 11:40 Źródło komentarza: Piekło na szynach w okolicach Zamościa! W pociągu było 37°C Autor komentarza: Tv. Republika . Treść komentarza: Oczywiscie ze holenderskie , ale ciemnota słucha za duzo na codzien propagande w ich tv. na ktora wpłacają ostatnie pieniadze a pozniej mowia ze maja skromna emeryturkę . Zrobiono im pranie mozgu przez kompromitujących tutaj ludzi jak bezszczelny Czarnek ktory pcha sie do wypasionego koryta bo Ci ludzie z tego słyną . Tak Roztocze ! Data dodania komentarza: 1.07.2026, 11:33 Źródło komentarza: Piekło na szynach w okolicach Zamościa! W pociągu było 37°C Autor komentarza: MIESZKANKA Treść komentarza: gdzie mogę zapoznać i w jakim sklepie w Zamościu wsady mięsa i dodatków w wędlinach gdzie kontrole Data dodania komentarza: 1.07.2026, 11:18 Źródło komentarza: Mięso mielone do kontroli. Wykryli wieprzowinę w „wołowym” Autor komentarza: wontera Treść komentarza: Hahahaha, i ta starsza kobieta w kamizelce " ruch obrony granic" i z KRZYŻEM w ręku, Nie obraża to waszych uczuć religijnych ? Szastają symbolami kościelnymi , wycierają sobie gęby Panem Bogiem, co to za osobniki, gonić to tałatajstwo na czele z brunatnym chuliganem Bąkiewiczem !!!! Data dodania komentarza: 1.07.2026, 11:17 Źródło komentarza: Bąkiewicz składa zawiadomienie na urzędników Zamościa. Chodzi o sesję Rady Miasta Autor komentarza: Ha ha . Treść komentarza: Skórek z twojego fajfusa pacholku ! Data dodania komentarza: 1.07.2026, 11:10 Źródło komentarza: Pożar pociągu z Hrubieszowa do Krakowa. Ewakuowano 250 pasażerów
Reklama
Reklama
Reklama