Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:25
Reklama

Pokazali najpiękniejsze miejsca Tarnogrodu, dostali nagrody

Uczestnicy przygotowali prace plastyczne, literackie oraz informatyczno-fotograficzne. Poznaliśmy laureatów Konkursu "Najpiękniejsze miejsca Tarnogrodu".
Pokazali najpiękniejsze miejsca Tarnogrodu, dostali nagrody
Autor: Organizatorzy

Adresatami ogłoszonego na początku marca konkursu byli:przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, a także dorośli. Na konkurs złożono 117 prac w kategoriach literackiej, plastycznej oraz informatyczno-fotograficznej.

W kategorii praca plastyczna wśród dzieci przedszkolnych (3-4 lata) pierwsze miejsce wywalczyła Adriana Sidor (Przedszkole Miejskie w Tarnogrodzie), a wyróżnienie przyznano jej koleżance Karolinie Mulawie. Spośród starszych przedszkolaków (5-6 lat) zwyciężyła Michalina Sidor, drugi był Szymon Zając, a trzeci Bartłomiej Chodkiewicz (wszyscy Przedszkole Miejskie w Tarnogrodzie).

W kategorii "zerówkowiczów" i uczniów szkół podstawowych z klas I-III (7-9 lat) pierwsze miejsce zdobył Aleksander Antolak, a drugie Aleksander Magoch (obaj Przedszkole Miejskie w Tarnogrodzie). Trzecia była Magdalena Książek (Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie).

Wśród uczniów klas IV-VI triumfowała Weronika Pawlos (SP w Woli Różanieckiej). Druga była Iga Serek (koło plastyczne Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury), a trzecia Karolina Staroń (SP w Tarnogrodzie). Wyróżnienia otrzymały Zofia Winogrodzka i Amelia Lipka (obie SP w Tarnogrodzie).

Pierwsze miejsce w kategorii gimnazjów wywalczyła Weronika Kamieniec, druga była Natalia Fusiarz, a trzecia Wiktoria Marczak (wszystkie Gimnazjum w Tarnogrodzie).

Spośród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła Weronika Kuziak z Tarnogrodu, a z grona dorosłych Mariusz Kamieniec z Tarnogrodu.

Więcej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama