Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 23 lipca 2026 20:33
Przeczytaj!
Reklama
Reklama
Reklama

Podnoszenie ciężarów: Podopieczni trenera Gawła wysoko na listach

Trener Andrzej Gaweł liczy na udane starty swoich podopiecznych w mistrzostwach Polski seniorów i młodzieżowców. Zawody rozgrywane będą od 15 do 18 czerwca w Gdańsku.
Agnieszka Zimroz będzie broniła w Gdańsku tytułu mistrzyni Polski w kategorii 87 kg.
Agnieszka Zimroz będzie broniła w Gdańsku tytułu mistrzyni Polski w kategorii 87 kg.

 Wystartuje w nich siedmioro podopiecznych trenera Gawła – Klaudia Luterek (w kat. 55 kg), Emilia Rechul (w kat. 64 kg), Karol Maksymowicz (w kat. 55 kg), Kacper Magielnicki (w kat 67 kg), Jakub Trytek (w kat. 67 kg), Maksymilian Dorn (w kat. 102 kg) i Szymon Trytek (w kat. 109 kg). – Wszyscy z tej siódemki na listach startowych znajdują się na miejscach w czołowej trójce, więc każdy ma realne szanse zdobyć w Gdańsku medal. Rok temu w Nowym Tomyślu Klaudia i Emilia zdobyły po srebrnym medalu – mówi Andrzej Gaweł.

Agros w mistrzostwach Polski seniorek reprezentowała będzie także Agnieszka Kuczmaszewska (w kat. 55 kg), która jednak od kilku lat trenuje indywidualnie. W zawodach jednocześnie będą konkurowali seniorzy (Elite) i młodzieżowcy (Under-23). Maksymowicz, Dorn oraz bracia Trytkowie będą więc klasyfikowani w obu kategoriach wiekowych, pozostali – tylko w gronie seniorów. – Nie jestem zwolennikiem łączenia kategorii wiekowych, gdyż nieudany start eliminuje zawodnika z klasyfikacji w dwóch imprezach. Gdyby na jednym zawodach mu się nie powiodło, to miałby szansę zrehabilitować się na drugich – tłumaczy trener Gaweł.

Znicz Biłgoraj będzie miał w Gdańsku tylko jedną przedstawicielkę, ubiegłoroczną mistrzynię Polski w kat. 87 kg Agnieszkę Zimroz. Podopieczna trenerów Henryka Wybranowskiego i Andrzeja Strzałki w Gdańsku będzie zdecydowaną faworytką w swojej kategorii wagowej, w rywalizacji Elite i Under-23.

Unię Hrubieszów reprezentować będą sami młodzieżowcy – Klaudia Szelestowska (w kat. 45 kg), Natalia Bobrowska (w kat. 49 kg), Paulina Pańko (w kat. 59 kg), Julia Janiak (w kat. +87 kg) i Michał Puchala (w kat 89 kg). Na listach startowych Janiak plasuje się z drugim wynikiem, a Puchala – z trzecim. Można się więc spodziewać tego, że będą walczyli o miejsce na podium.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kibic 13.06.2023 21:28
I to jest relacja. Brawo

Kronika Tygodnia

Chcesz częściej widzieć nasze newsy?

Dodaj Kronikę Tygodnia do preferowanych źródeł w Google i bądź bliżej najważniejszych spraw z regionu.

Reklama
Audyt Energetyczny, świadectwo charakterystyki energetycznej Cena: 250 PLN Wojewodzstwo lubelskie Wykonuję audyty energetyczne sprawnie CZYSTE POWIETRZE terminowo i profesjonalnie. Każde zlecenie realizuję z należytą starannością oraz zgodnie z obowiązującymi wymaganiami. Dbam o sprawny kontakt, jasne zasady współpracy i rzetelne przygotowanie dokumentacji. Dzięki doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy technicznej zapewniam wysoką jakość usług i indywidualne podejście do każdego klienta. Sprzedajesz lub Wynajmujesz Nieruchomość? Nie Pozwól, aby Brak Jednego Dokumentu Opóźnił Transakcję Kupujący jest zdecydowany. Najemca gotowy do podpisania umowy. Wszystko dopięte na ostatni guzik... Aż nagle pojawia się pytanie o świadectwo charakterystyki energetycznej. Nie ryzykuj niepotrzebnych opóźnień, stresu i nerwowych telefonów. Zamów świadectwo już teraz i miej pewność, że kiedy pojawi się klient, będziesz gotowy. Realizacja nawet w 24 godziny Minimum formalności Obsługa online na terenie całej Polski Dokument zgodny z obowiązującymi przepisami Kiedy potrzebujesz świadectwa? Sprzedaż mieszkania lub domu Wynajem nieruchomości Odbiór nowo wybudowanego budynku Zakończenie budowy i zgłoszenie do użytkowania Formalności związane z nieruchomością Dlaczego właściciele nieruchomości działają wcześniej? Bo wiedzą, że czas sprzedaży często decyduje o sukcesie transakcji. Bo wolą mieć komplet dokumentów niż tłumaczyć się kupującemu z braków formalnych. Bo spokój i pewność są warte więcej niż odkładanie sprawy na później. Co zyskujesz? Oszczędność czasu Bezpieczeństwo formalne Szybką realizację Profesjonalne wsparcie Pewność, że dokument będzie gotowy wtedy, gdy go potrzebujesz To prostsze niż myślisz Wysyłasz podstawowe informacje. Ja zajmuję się resztą. Otrzymujesz gotowe świadectwo. Bez kolejek. Bez urzędów. Bez zbędnych komplikacji. Napisz wiadomość już teraz. Nie czekaj, aż brak dokumentu zatrzyma sprzedaż, wynajem lub odbiór Twojego budynku. Im wcześniej zadbasz o świadectwo, tym spokojniej przeprowadzisz całą procedurę. 5*7*6*8*2*0*4*0*2 Wojewódzstwo lubelskie Data dodania ogłoszenia: 23.07.2026 Audyt Energetyczny, świadectwo charakterystyki energetycznej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: nauczyciel Treść komentarza: Jak na to patrzę to dochodzę do wniosku że ci ludzie traktują Polske jako żerowisko!nie tylko w Bilgoraju Data dodania komentarza: 22.07.2026, 18:08 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: Ciszy nocnej nie ma!! Treść komentarza: Jaka cisza nocna gdzie??te wyjące motory i samochody po 22 I to miedzy blokami Data dodania komentarza: 22.07.2026, 13:40 Źródło komentarza: Zamość: Turystyczna wizytówka czy „miasto-sypialnia”? Starówka w ogniu sporu o ciszę nocną Autor komentarza: Brawo Treść komentarza: POdwyżki teraz nazywają nowymi cenami hiPOkryzja Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:02 Źródło komentarza: Hrubieszów: Nowe opłaty za śmieci i ścieki Autor komentarza: Kondolencje Treść komentarza: Takie kominy KORYTO+ też w Hrubieszowie Data dodania komentarza: 22.07.2026, 12:00 Źródło komentarza: Zawrotne podwyżki dla władzy w Biłgoraju, choć miasto ma ponad 51 mln zł zadłużenia Autor komentarza: HiPOkryzja Treść komentarza: Dyktatura Tfusska zafundowała kominy płacowe i prywatyzacyjny upadek szpitali. Szykują dla emerytów i ręcistów uchwałę by mogli przechodzić na czerwonym co zmniejszy o 90% wydatki budżetu Data dodania komentarza: 22.07.2026, 11:57 Źródło komentarza: Szokujące kulisy pracy na SOR-ach Autor komentarza: Mm Treść komentarza: Patrz w lusterka, motocykle 150km/h+ są wszędzie. Data dodania komentarza: 21.07.2026, 22:32 Źródło komentarza: Zamość: Motocyklistka uderzyła w tył audi. 33-latka trafiła do szpitala
Reklama
Reklama
Reklama