Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 1 lutego 2026 15:49
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Biłgoraj: "Kumple przeciwko przemocy" - uczniowie nagrodzeni [ZDJĘCIA]

17 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego "Kumple przeciwko przemocy".
Biłgoraj: "Kumple przeciwko przemocy" - uczniowie nagrodzeni [ZDJĘCIA]

Autor: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

Organizatorem konkursu był Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju w ramach otrzymanych środków od Gminy Miasta Biłgoraj z przeznaczeniem na realizację zadań wynikających z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Celem konkursu było propagowanie postaw przeciwdziałania przemocy szkolnej i rówieśniczej.

Laureaci i wyróżnieni w konkursie otrzymali nagrody z rąk Andrzeja Szarlipa, starosty biłgorajskiego oraz Ilony Dzido, dyrektora Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Biłgoraju. 

WYNIKI:

I grupa wiekowa: klasy I - IV:

I miejsce: KARINA KOZIOŁ - klasa I, Szkoła Podstawowa Nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju;

II miejsce: SANDRA KORZEŃ - klasa II, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łukowej;

III miejsce: LAURA KMIEĆ - klasa III, Szkoła Podstawowa Nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju.

II grupa wiekowa: klasy V - VIII:

I miejsce: HANNA BUDZYŃSKA - klasa V, Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie.

II miejsce: KALINA KUCHARSKA - klasa V, Szkoła Podstawowa im. M. Curie-Skłodowskiej w Tarnogrodzie.

III miejsce: GABRIELA GRELA - klasa VI, Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie.

Prace konkursowe można oglądać do 21 kwietnia na II piętrze Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

ReklamaBaner reklamowy - orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaBaner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZTreść komentarza: Nie dość, że sama strzela, to jeszcze sama się załadowuje. Albo bawili się chcąc sprawdzić, o co chodzi, albo ten który "zabezpieczał" materiał dowodowy, nie nie zgadł, że trzeba ją rozładować (o ile to broń samopowtarzalna) .Data dodania komentarza: 31.01.2026, 21:07Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: PytamTreść komentarza: To jak sama strzela czy coData dodania komentarza: 31.01.2026, 16:01Źródło komentarza: Najpierw postrzeliła dziecko, potem wystrzeliła na komendzieAutor komentarza: Z Lublina .Treść komentarza: Ostatnio w Niemcach byłem !Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:39Źródło komentarza: S17 w okolicach Tomaszowa płatna od 1 lutego. Więcej płatnych dróg w systemie e-TOLL [LISTA]Autor komentarza: mecenasTreść komentarza: Tylko tyle i jak głupio!co tu ma piernik do wiatraka? Uciekł na Węgry i słusznie !Dzisiaj w tym wymiarze ni esprawiedliwości siedziałby wiele miesiecy w areszcie bez wyroku i nawet aktu orkarzenai!Data dodania komentarza: 31.01.2026, 11:06Źródło komentarza: Stop bandytom drogowym. Nowe przepisy mają ich wyeliminować z ruchuAutor komentarza: pianaTreść komentarza: Boże, spuść nogę i kopnij w d..ę kolejno tych pieniaczy ,którzy mówią nie wiadomo w jakim języku.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 10:25Źródło komentarza: Lubelska Policja w 2025 roku: 1. miejsce w kraju w wykrywalności bójek i kradzieży samochodówAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: ZOMO HAhaData dodania komentarza: 31.01.2026, 10:08Źródło komentarza: Rondziarze skutecznie polują na swoje ofiary i wyłudzają kasę
Reklama
Reklama
Reklama