Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 czerwca 2026 19:20
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Biłgoraj: Leśnicy oddali hołd niezłomnym

1 marca w Biłgoraju odbyły się uroczystości patriotyczno-religijne zorganizowane prze Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju oraz iNadleśnictwo Biłgoraj.
Biłgoraj: Leśnicy oddali hołd niezłomnym

Uroczystości patriotyczne rozpoczęły się apelem, który odbył się na placu Zespołu Szkół Leśnych. Następnie zgromadzeni przeszli do kościoła pw. Chrystusa Króla w Biłgoraju, gdzie sprawowana była Msza św. 

Po nabożeństwie zgromadzeni udali się do miejsca w którym znajduje się pomnik mjr. Bolesława Usowa i płk. Andrzeja Kiszki.  Po odśpiewaniu hymnu państwowego, przy obelisku złożono wieńce. Jak podkreślają organizatorzy i zgromadzeni była to żywa lekcja historii i upamiętnienie bohaterów niezłomnych. 

W obchodach wziął udział Wiceminister Sprawiedliwości Marcin Romanowski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Biłgoraj Andrzej Borowiec, dyrektor Zespołu Szkół Leśnych AdaAdam Przytuła a także radni powiatowi, leśnicy, młodzież ZSL oraz mieszkańcy Biłgoraja i okolic.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rafal Treść komentarza: A już myślałem że burmistrz będzie robił lody Data dodania komentarza: 5.06.2026, 15:24 Źródło komentarza: Lody za czerwony pasek także w Szczebrzeszynie. Zapłaci burmistrz Autor komentarza: Hit Treść komentarza: On zrobił? No nie wydaje mi się że ze swojej kieszeni nie wyjął i nie zrobił, a przygotowało to wszystko KGW. Jaka dyrekcja GOKu taki dzień dziecka. My jako kolonia też się dolozylismy i co z tego jak większość było spoza wsi a nawet gminy. Obce dIeci latały, przywiezione. Data dodania komentarza: 5.06.2026, 14:17 Źródło komentarza: Wojna o tablice adresowe w Zadębcach. Dlaczego inwestycja z Funduszu Sołeckiego obrasta kurzem? Autor komentarza: Dodo Treść komentarza: Wyjątkowo nieprzyjemna kreatura Data dodania komentarza: 5.06.2026, 13:26 Źródło komentarza: Biłgoraj: Dyrektor ZUS-u odwołany Autor komentarza: Taka prawda. Treść komentarza: Jaka jest różnica czlowieku ! Nie wiesz juz teraz ile bys jeden z drugim chciał na tym interesie zarobić! Co moze nie pryskasz przed chwastami bo Ci sie nie chce schylic i wyplenić ręcznie chwasty . Data dodania komentarza: 5.06.2026, 12:12 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia Autor komentarza: Mieszkaniec 46 L. Treść komentarza: PiSlamu atak w m. Zamosc . Patologia chce byc góra zażarcie . Ludzie bez ambicji w tych stronach ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 11:31 Źródło komentarza: Zamość: Skandal w oświacie i dymisja wiceprezydenta miasta Marka Kudeli Autor komentarza: Zdrowa żywność . Treść komentarza: Nie maja kwiatów ale spojrz jak sie leje raz w tygodnie tego świństwa na porost i wydajność i tego na codzien wpierniczasz az Ci sie pozniej pieni w gebie ! Data dodania komentarza: 5.06.2026, 10:51 Źródło komentarza: Setki tysięcy martwych pszczół w gm. Tyszowce i Łaszczów. Pszczelarz podejrzewa opryski, policja bada zgłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama