Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 18 marca 2026 19:42
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Biłgoraj: Zaproszenie na Rodzinny Rajd Rowerowy

W ramach IV ogólnopolskiej akcji promocyjnej „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” w Biłgoraju w najbliższą niedzielę (21 maja) odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy. Do udziału w nim zapraszają UM, OSiR i oddział PTTK.
Biłgoraj: Zaproszenie na Rodzinny Rajd Rowerowy

Autor: freeimages.com

Uczestnicy zbiorą się o godz. 10 przed budynkiem Urzędu Miasta w Biłgoraju, na Pl. Wolności 16. Stąd ruszą na trasę przez Rapy Dylańskie, Ignatówkę, Żelebcko i szlakiem „Jastrzębia Zdebrz". Po przejechaniu ok. 29 kilometrów wrócą  do Biłgoraja, gdzie nad zalewem czekać na nich będzie ognisko z kiełbaskami.Będą też liczne konkursy z nagrodami.

Zgłoszenia należy składać w Punkcie Informacji Kulturalnej i Turystycznej w Biłgoraju, ul. Kościuszki 41/43, tel./fax 84 688 00 00, e-mail: [email protected] i Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, ul. Targowa 15, tel 84 688 10 35, e-mail:[email protected]. Termin mija w piątek 19 maja.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: puknijcie sięTreść komentarza: Widzę po komentarzach ,że wszyscy tu są znawcami, historykami, specjalistami, ekspertami w każdej dziedzinie, nawet jeśli ich nie było na świecie jeszcze to już wszystko wiedzą najlepiej.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 10:40Źródło komentarza: Grabowiec tablicą pamiątkową uczcił ofiary akcji ReinhardtAutor komentarza: Miejscowy .Treść komentarza: Ciemnoto klasy O .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:56Źródło komentarza: Pani wójt na medal. Monika Podolak doceniona przez Wojewodę LubelskiegoAutor komentarza: Emeryt.Treść komentarza: Ciemnoto propagandy widac po Tobie kto Cie zrobil nieuku z pod ciemnej gwiazdy . BRAWO- nieudaczniku.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:54Źródło komentarza: Coraz mniejsze braki kadrowe w policji. Rośnie zainteresowanie służbąAutor komentarza: Lublin.Treść komentarza: Dziurę nieuku zrobili Twoi mafiozi ktorzy rzadzili blaznie przez 8- lat i nie moga pogodzić sie teraz tym gdyż brakuje im wypasionego koryta . Ale widac po Tobie ze jestes ofiara sekty i piszesz trzy po trzy . Sieroto!Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:44Źródło komentarza: Kto zrobi najpiękniejsze palmy w powiecie tomaszowskim? Bełżec ogłasza konkursAutor komentarza: Emerytka.Treść komentarza: Śmieszny jest Ten czlowiek na tym zdjęciu .Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:18Źródło komentarza: Były prezydent Zamościa Andrzej Wnuk komentuje kontrolę NIK i sprawę zaginionej teczkiAutor komentarza: Klaudiusz 35.Treść komentarza: Frajerem idioto jestes Ty z pod budki z piwem ochlaptusie PiSuaru.Data dodania komentarza: 18.03.2026, 09:13Źródło komentarza: Znaleziono fragmenty niezidentyfikowanego obiektu. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa
Reklama
Reklama
Reklama