Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Sobota, 2 lipca 2022 19:01
Reklama

Tarnogród: Kto się wstrzymuje, ten nie decyduje

Z formalnego punktu widzenia radny ma prawo podczas głosowania wstrzymać się od głosu. Jednak czy jest to uczciwe wobec mieszkańców, którzy wybierając swojego przedstawiciela chcieli od niego konkretnych decyzji? 
Tarnogród: Kto się wstrzymuje, ten nie decyduje
Radny Dariusz Dołomisiewicz zadał kontrowersyjne pytanie.

Gorąca dyskusja zakończyła ostatnią sesję Rady Miejskiej w Tarnogrodzie. Wszystko zaczęło się od krótkiego, jednak kontrowersyjnego pytania Dariusza Dołomisiewicza, przewodniczącego Rady Miejskiej w Tarnogrodzie, skierowanego do radnego Ryszarda Szponara.

 – Czy pan zasługuje na dietę, którą pan pobiera? – pytał radnego.

Radny stwierdził, że jego kolega "urządza sobie spektakl". Przewodniczący zaznaczył, że to nie spektakl, a konkretne pytanie, na które oczekuje równie konkretnej odpowiedzi.

 – Zapytałem, bo spotykam się z mieszkańcami osiedla Śródmieście w Tarnogrodzie, którzy pytają mnie, czemu radny Ryszard Szponar wstrzymuje się od głosu. Ja mówię, że radny ma takie prawo – wyjaśniał.

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarekTreść komentarza: Mamy nowoą remizieData dodania komentarza: 02.07.2022, 17:34Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: AdamTreść komentarza: Ten babszyl ma haka na Wnuka i zniechęcił moja córkę do posłania dziecka do tej szkoły, chociaż mieszkamy 200m od niej, ale jest dobra wiadomość my rodzice tego haka odkryliśmy i zaangażowaliśmy TVN pod koniec lipca lub początek sierpnia będzie reportaż na ten temat, na dzień dzisiejszy trwają jeszcze analizy prawne.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 14:28Źródło komentarza: Zamość: Niech dyrektorka płaciAutor komentarza: Marek JakubowskiTreść komentarza: Ochotnicza straż pożarna OSP kolonia Ostrówek gmina Milejów nowy wóz naczelnikData dodania komentarza: 02.07.2022, 12:16Źródło komentarza: Miliony na wozy dla druhów. Także dla naszychAutor komentarza: xyzTreść komentarza: A wszystko przez to, że pensja nauczyciela jest stanowczo za mała. Wielu młodych ludzi rezygnuje z tej ścieżki zawodowej, dlatego że rząd robi pod górkę. Ciało pedagogiczne się starzeje, a z mijającymi latami traci zapał i pasje do przekazania wiedzy. Zamiast ciekawie uczyć to tylko wymagają jak najwiecej (oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo są ludzie, którzy uczą z pasji). Często korepetycje to jedyna droga do zrozumienia, a nie wkuwania na pamięć materiału.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 12:15Źródło komentarza: Korepetycje nasze drogie. Rodzice słono płacą za dokształcanie swoich dzieciAutor komentarza: PolakTreść komentarza: Niech nie robią z nas idiotów!Musisz mieć to tamto Talon na balon Jak pieca nie zgłosiłeś KARA I taniej węgla nie kupisz Cholerna pisowska władza Mają nas za nivData dodania komentarza: 02.07.2022, 11:56Źródło komentarza: Tańsze paliwo. Nie tylko Orlen kusi zniżkamiAutor komentarza: WiemTreść komentarza: Od 1 lipca Łukaszenka ten niedobry znosi wizy dla Polaków Jedziesz na Białoruś no i co tam widzisz Benzyna 3 zł Papierosy 8 zł Tani chleb i masło Nikt nie wymaga idiotycznych certyfikatów covidowych Ot jaka dyktatura Łukaszenki Jak zyć,Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:20Źródło komentarza: Od 1 lipca obniżka podatku. O ile wzrosną emerytury i renty?
Reklama