Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 18 sierpnia 2022 13:47
Reklama

Biłgoraj: Do żłobka także spoza miasta

Nie tylko maluchy z Biłgoraja, ale również spoza miasta będą mogły korzystać z samorządowego żłobka, ale rodzice bądź opiekunowie poniosą jednak faktyczne koszty utrzymania dziecka. Stosowną uchwałę radni podjęli na ostatniej sesji.
Biłgoraj: Do żłobka także spoza miasta
Dzieci spoza miasta mogą być teraz przyjmowane do żłobka w miarę posiadanych miejsc.

Do tej pory do żłobka przyjmowane były dzieci tylko z miasta, ale Rada Miasta Biłgoraj umożliwiła jednak rodzicom czy opiekunom maluchów spoza Biłgoraja zapisanie dziecka – w przypadku wolnych miejsc – do placówki przy ul. Przemysłowej 50.

– W związku z licznymi zapytaniami i wnioskami rodziców i opiekunów prawnych dzieci zamieszkujących gminy ościenne, jak i pracowników żłobka o możliwość przyjęcia dziecka do Samorządowego Żłobka w Biłgoraju konieczna jest zmiana zapisów statutu, które będą umożliwiały przyjęcie tych dzieci – powiedział burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Elka 05.08.2021 12:42
Ja już zapisałam moją pociechę do żłobka kupiłam nawet nowe ubranka na smyk.pl :)

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: JaTreść komentarza: DokładnieData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:37Źródło komentarza: Hrubieszów: Remontują strategiczny oddział szpitala powiatowegoAutor komentarza: PO to dnoTreść komentarza: "karać kierowców." - łżecie towarzyszeData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:31Źródło komentarza: Uwaga kierowcy! Jeszcze więcej punktów karnychAutor komentarza: hurtTreść komentarza: podobno poradnia dziecięca też już się kończyData dodania komentarza: 18.08.2022, 12:23Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: HrubieszowianinTreść komentarza: Jak dzwonisz na SOR że potrzebujesz pomocy to mówią że karetki nie ma proszę przyjechać a tu takie pieniążki sa wypłacane.Data dodania komentarza: 18.08.2022, 08:55Źródło komentarza: Hrubieszów: Co najmniej 20 tys. zł nagrody jubileuszowej dla dyrektora szpitalaAutor komentarza: KrzysiekTreść komentarza: Sytuacja finansowa miasta jest nieciekawa nie wiem skat taki pesymist przecierz miasto wyludnia się a w mieście dochodowego przemysłu brakData dodania komentarza: 18.08.2022, 07:47Źródło komentarza: Hrubieszów: Będą kolejne obligacjeAutor komentarza: JaTreść komentarza: Ja palę gazem i tylko tym !!! , Chyba mam dostać 500 dopłaty do gazu a w sumie to gazownia a nie ja gotówkę otrzyma i co będę siedział w domu w futrze z jutro i czapką uszatka.A sąsiad biznesmen ma kominek i łapy wyciągnie po kasę 😀a tak nazeka???Data dodania komentarza: 18.08.2022, 07:15Źródło komentarza: 3 tysiące złotych na węgiel. Już można składać wnioski [WZÓR]
Reklama
Reklama