Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 14 sierpnia 2022 14:48
Reklama

Miasto zaniżyło, miasto zapłaciło (TYLKO W GAZECIE)

Wygrali przed sądem batalię o zaniżoną dotację, dlatego dzieci mogą teraz za darmo chodzić do przedszkola.
Miasto zaniżyło, miasto zapłaciło (TYLKO W GAZECIE)
Właścicielka przedszkola postanowiła, że ulży finansowo rodzicom przedszkolaków.

Prawie 400 tys. zł musiał wypłacić Urząd Miasta Biłgoraj właścicielce Akademii Przedszkolaka w Biłgoraju za zaniżoną w 2011 r. dotację. Uzyskane środki właścicielka postanowiła wydać na dzieci. Do końca sierpnia przyszłego roku wszystkie przedszkolaki będą uczęszczały do placówki bezpłatnie. To nie koniec sądowej batalii.

W 2011 r., pomimo zaniżanej dotacji na dzieci uczęszczające do naszego przedszkola, dołożyłam wszelkich starań, aby naszym wychowankom niczego nie brakowało – wspomina Grażyna Kargol, właścicielka Publicznego Przedszkola Językowego Akademia Przedszkolaka w Biłgoraju. – Dzieci, które wtedy uczęszczały do przedszkola, dziś są w liceach. Im nie możemy zrekompensować tego, że 10 lat temu dotacja była zaniżona. Pomyślałam, że pomóc można jednak dzisiejszym przedszkolakom i ich rodzinom.

Więcej na ten temat tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: YebacpisTreść komentarza: Wielki sukces pisowskie policji zamknąć chłopaka za ogórki. A sami walą w gaz alkusyData dodania komentarza: 14.08.2022, 10:29Źródło komentarza: Tomaszów Lub.: 200 porcji „maryśki” w drzwiach samochoduAutor komentarza: skierwensenTreść komentarza: droga studentko psychologii, jeśli to nie jest twój pierwszy rok i zgodzisz się być moją terapeutką, wynajmę ci mieszkanie po kosztach.Data dodania komentarza: 14.08.2022, 09:57Źródło komentarza: Wielu osób nie stać na wynajęcie mieszkania. Powód? Zaporowe cenyAutor komentarza: Ciuke zamuloneTreść komentarza: Wyrastając w konfidencje na nic was nie będzie staćData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:55Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: Ciule zamuloneTreść komentarza: Prokuratura w Otwocku raz na pół roku działania podejmuje co co sie dziwić działalności państwaData dodania komentarza: 13.08.2022, 19:54Źródło komentarza: Odra umiera! Za wskazanie sprawcy tej katastrofy policja daje milion złotychAutor komentarza: -Treść komentarza: Niech ten pis pójdzie wreszcie w pis du!Data dodania komentarza: 13.08.2022, 14:29Źródło komentarza: Rząd chce zakazać strajków solidarnościowychAutor komentarza: GadTreść komentarza: RIPData dodania komentarza: 13.08.2022, 09:11Źródło komentarza: Odebrał sobie życie po tym, jak matka zginęła w wypadku autokaru w Chorwacji
Reklama
Reklama