Uroczystości pogrzebowe odbędą się dzisiaj (15 września). Msza żałobna odprawiona zostanie o godz. 15 w kościele Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Józefowie.
Ryszard Ostasz był od lat związany z józefowskim samorządem. Wiceburmistrzem został w grudniu 2016 roku. Wcześniej pracował w rzędzie, ale także ośrodku kultury i Gminnym Zespole Administracyjnym Szkół w Józefowie.
W listopadzie tego roku Ryszard Ostasz skończyłby 60 lat. Współpracownicy zapamiętają go jako osobę życzliwą i pełną pogody ducha.

![Rowerowe Roztocze. Uroczyste podpisanie umów w Kraśniku [ZDJĘCIA] Rowerowe Roztocze. Uroczyste podpisanie umów w Kraśniku [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/20/sm-4x3-rowerowe-roztocze-uroczyste-podpisanie-umow-w-krasniku-zdjecia-1779280831-8.jpg)

![Powiatowy Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Szarowola [ZDJĘCIA] Powiatowy Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Szarowola [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/05/18/sm-4x3-powiatowy-dzien-strazaka-i-100-lecie-osp-szarowola-zdjecia-1779100529-75.jpg)

![Rowerowe Roztocze. Umowy podpisane, powstanie ponad 130 km nowych ścieżek! [ZDJĘCIA] Rowerowe Roztocze. Uroczyste podpisanie umów w Kraśniku.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-rowerowe-roztocze-umowy-podpisane-powstanie-ponad-130-km-nowych-sciezek-zdjecia-1779280830.jpg)











Napisz komentarz
Komentarze