>>>> Koronowirus w DPS na ul. Żdanowskiej w Zamościu. Jak placówka radzi sobie w czasach epidemii? Skąd płynie pomoc?
>>>> Jesteśmy wszyscy zamknięci w domach, chroniąc w ten sposób siebie i bliskich przed zakażeniem koronawirusem. Jak znosimy taką izolację?
>>>> Prawie 200 tys. zł wypłaciła gmina Trzeszczany rodzinie tragicznie zmarłego robotnika. Co się stało? Kto zawinił?
>>>> Trzysta lat temu odbył się Synod Zamojski. Jego ustalenia odbiły się szerokim echem w całej Europie. Poznajcie te fakty z historii.
>>>> Dni świąteczne nie były dla nacjonalistów ukraińskich czasem odpoczynku od napadów na polskie wioski i kolonie. Banderowcy wybierali nie tylko niedziele, ale też najważniejsze święta, np. Wielkanoc.
>>>> Honorata Szpinda przeżyła już 100 lat i jeszcze takich świąt Wielkiejnocy nie obchodziła. Nawet, gdy była wojna, ksiądz odprawiał msze. Tyfus też kiedyś nawiedził wieś, ale i wtedy nie było takich zakazów jak dziś.
>>>> Rozwiązała się zagadka zaginięcia 60-latka z gm. Obsza, którego rodzina i policja poszukiwali przez cztery lata. Wciąż poszukiwani są dwoje mieszkańcy powiatu biłgorajskiego. Co się z nimi mogło stać?
>>>> Na polach w okolicach Turkowic znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie jest to niespełna 40-letni mieszkaniec gminy Tyszowce. Wstępnie ustalono, że oblał się łatwopalną cieczą i podpalił.
>>>> Przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i chcą dobrowolnie poddać się karze więzienia za czerpanie korzyści z uprawiania prostytucji przez inne osoby.
>>>> Płonie las i trawy w pobliżu elektrowni jądrowej w Czarnobylu, w której 34 lata temu doszło do wybuchu reaktora. Pożar wywołuje obawy o wzrost promieniowania. Służby uspokajają.
>>>> Stres, stres, stres. W kontakcie z pacjentami i w sklepie. A jednak go pokonują. Wychodzą z domu, stawiają czoła rzeczywistości i wypełniają swoje obowiązki. Poznajcie historie takich osób.
>>>> BRW ma swoją siedzibę w Biłgoraju, dlatego pisma o planowanych zwolnieniach grupowych trafiły do tamtejszego PUP. Dotyczą one firm z grupy Black Red White.
To jedynie niewielka część z mnóstwa tematów, które poruszamy w tym numerze. Wszystkie artykuły w całości znajdziecie w wydaniu papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

![Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA] Uczniowie Mechanika i członkowie ZamToP-u ratują cenne murawy na Białej Górze [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/17/sm-4x3-szaleni-przyrodnicy-ratuja-cenne-murawy-na-bialej-gorze-dzialaja-uczniowie-mechanika-i-zamtop-1773733111-0.jpg)
![Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA] Medyczne Centrum Zdrowia i Urody w Zamościu świętuje 6. urodziny [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-medyczne-centrum-zdrowia-i-urody-w-zamosciu-swietuje-6-urodziny-zdjecia-1773669847-1.jpg)
![Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA] Bełżec: Powiatowy Przegląd Pieśni Pasyjnej 2026 [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2026/03/16/sm-4x3-belzec-powiatowy-przeglad-piesni-pasyjnej-2026-zdjecia-1773661228-4.jpg)










![Groźny wypadek w biłgorajskim. Fiat 126p rozpadł się na dwie części! W środku był 7-latek [ZDJĘCIA] Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitali po zderzeniu Volkswagena i Fiata, do którego doszło podczas wyprzedzania.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-grozny-wypadek-w-bilgorajskim-fiat-126p-rozpadl-sie-na-dwie-czesci-w-srodku-byl-7-latek-zdjecia-1773396551.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze