Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 7 lipca 2022 06:55
Reklama

Kup nową Kronikę Tygodnia. W wersji papierowej lub e-wydania

To już kolejny tydzień, kiedy musimy żyć w kraju ogarniętym epidemią koronawirusa. Zostajecie w domach, ale dzięki nam możecie być na bieżąco z informacjami z całego regionu. Znajdziecie je w Kronice Tygodnia, którą możecie kupić w wersji papierowej podczas robienia niezbędnych zakupów, ale też nie wychodząc z domu macie możliwość nabycia naszego tygodnika w formie e-wydania.
Kup nową Kronikę Tygodnia. W wersji papierowej lub e-wydania

O czym piszemy w tym tygodniu?

>>>> Wikary z Łabuń jest zakażony koronawirusem. Jak wygląda teraz życie mieszkańców gminy?

>>>> Matka zakażonej koronawirusem mieszkanki powiatu tomaszowskiego opowiada, co było dla rodziny najgorsze w tym trudnym czasie.

>>>> Tłumy ludzi pieszo, w popłochu przekraczały granicę, tworzyły się potężne kolejki. Dlaczego?

>>>> Takiego pogrzebu w Hrubieszowie wcześniej nie było. W zbiorowym grobie złożono urnę ze szczątkami dzieci zmarłych przed narodzeniem.

>>>> Linki, slajdy, filmiki, quizy online, internetowe komunikatory – to wszystko służy nauczycielom i uczniom w realizacji programu. Jak długo jeszcze ta sytuacja potrwa, jakie da efekty?

>>>> Podczas sprzeczki 42-latek z gminy Sitno pięścią wytłumaczył swoje racje. Czeka go za to więzienie, bo z kolegi zrobił kalekę.

>>>> Na ponad trzech stronach najnowszej KT przeczytanie o setkach ludzi dobrej woli, którzy w tych trudnych czasach postanowili wesprzeć służbę zdrowia/ #zamojscybohaterowie

>>>> Rodziny, którym teraz przychodzi żegnać najbliższą osobę, muszą wybrać ze swojego grona pięcioro żałobników, którzy będą reprezentowali familię w uroczystościach pogrzebowych.

To tylko niewielka część z mnóstwa tematów, które poruszamy w tym numerze Kroniki Tygodnia. Nie chcecie wychodzić z domu? Sięgnijcie po e-wydanie. Można je kupić klikając TUTAJ.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: WaldemarTreść komentarza: Wywłaszczenia to barbarzyństwo prywatna własność człowieka to jego życie które chcecie mu odebrać na to nie ma zgody teraz i w przyszłości .Każdy rząd który wyciąga ręce po czyjąś własność powinien zostać usunięty aby ludzie mogli żyć w spokoju a nie w ciągłym stresie że władza odbierze im wszystko co mają i wyrzuci na brukData dodania komentarza: 07.07.2022, 04:05Źródło komentarza: Gm. Zamość: Przeciwko kolei CPK protestowali w WarszawieAutor komentarza: ZiggiTreść komentarza: Polecam poczytać co na fejsie Omegi wypisuje aktor tego kabaretu Mateusz Wróbel. Zawodnik grający w trzech klubach tego sezonu. Unia Hrubieszów, BKS Bodaczów i Błękitni Obsza. Takie cuda tylko w Zamościu.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:58Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: Zdegustowany kibicTreść komentarza: Totalny cyrk Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Przeczytajcie fakty w tej sprawie a następnie wypowiedź Prezesa Pryciuka. Wygląda na to, że ktoś tu nie wie na czym polega zarządzanie sytuacją kryzysową. Taki cyrk możliwy tylko w LZPN i ZOZPN... Najpierw link do strony Andorii: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=5189954311111919&id=843402075767186&m_entstream_source=timeline&__tn__=%2As%2As-R Oraz do wypowiedzi Pryciuka: https://gazetabilgoraj.pl/amp/jest-decyzja-pzpn-co-na-to-prezes-zamojskiej-pilki-rozmowa/ Ktoś nie dorósł do roli Prezesa. Co terax zrobi okręgowy związek że swoim blamażem? Dlaczego ofiarą niekompetencji pracowników związku ma być klub Andoria Mircze? Dlaczego są w lidze zamojskiej okręgowej święte krowy i dlaczego PZPN nie ukarał nikogo? Czy to jest organizacja, która sama nie stosuje się do ustanowionych przez siebie przepisów? Przecież to skandal. Można to jeszcze naprawić. Nie będę pisać co ma zrobić okręgowy związek ale sprawa jest prosta. Jeszcze jest czas aby nie wybiło szambo jak zacznie się sprawdzać inne decyzje związku.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 23:47Źródło komentarza: Klasa okręgowa: Już by świętowaliAutor komentarza: obywatel gcTreść komentarza: POCHÓWEK ŚWIECKI TO KSIĄDZ NIE ZAROBIŁ. OTO PRZYCZYNA KONFLIKTU.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 22:43Źródło komentarza: Parafianie chcieli wywieźć księdza na taczce [VIDEO]Autor komentarza: Mieszkaniec oś kartkówkaTreść komentarza: Szczebrzeska stała rozkopana pół roku żadne prace się nieodbywaly dlaczego Jest todlamnie dziwneData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:48Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? SprawdzamyAutor komentarza: EmerytTreść komentarza: Na budowie dzieci Zamojszczyzny kamienie latają po samochodach,syf brak oznakowan tymczasowych haos, czyżby w projekcie nie było możliwości oznakowania tymczasowego w postaci pomarańczowych linii poziomychData dodania komentarza: 06.07.2022, 21:44Źródło komentarza: Zamość: Kiedy skończą się remonty? Sprawdzamy
Reklama
Reklama