Organizatorzy konkursu pragną poprawić warunki wydawania posiłków w szkołach podstawowych w Polsce. Placówka, która wygra, otrzyma 30 tys. zł na przeprowadzenie remontu.
Walczy o to m.in. SP w Czernięcinie. Do zwycięstwa potrzebne są głosy internautów. Im więcej zostanie oddanych, tym większą szansę dzieciaki z Czernięcina będą miały na to, by spożywać posiłki w estetycznym, bezpiecznym i czystym pomieszczeniu.
Aby wesprzeć szkołę, trzeba tylko posiadać adres e-mail i poświęcić chwilę na oddanie głosu TUTAJ.


![Świąteczne spotkanie opłatkowe w WSHE Zamość [GALERIA ZDJĘĆ] Świąteczne spotkanie opłatkowe w WSHE Zamość [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-swiateczne-spotkanie-oplatkowe-w-wshe-zamosc-galeria-zdjec-1765886100-16.jpg)
![Bełżec/Lubycza Królewska: Ludzie skarżą się na błoto na budowie S17. To niebezpieczeństwo [ZDJĘCIA] Bełżec/Lubycza Królewska: Ludzie skarżą się na błoto na budowie S17. To niebezpieczeństwo [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/16/sm-4x3-belzec-lubycza-krolewska-ludzie-skarza-sie-na-bloto-na-budowie-s17-to-niebezpieczenstwo-zdjecia-1765883166-20.jpg)












![Lubelskie: Śmiertelne potrącenie 84-latki. Kierujący busem nie ustąpił pierwszeństwa [WIDEO] Tragicznie zakończyło się potrącenie pieszej na drodze krajowej numer 17.](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/sm-4x3-smiertelne-potracenie-84-latki-w-suchodolach-wideo-1765537122.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze