Sylwestrowo w plenerze. Gdzie spędzić dzisiejszą noc?

  • 31.12.2019, 09:43
  • ak, bn
Sylwestrowo w plenerze. Gdzie spędzić dzisiejszą noc?
Nie tylko na wielkich balach i prywatkach, ale również podczas plenerowych imprez będą witać Nowy Rok mieszkańcy naszego regionu.

Sylwester pod chmurką tradycyjnie odbędzie się w Zamościu. W tym roku salą balową ma być plac przy Pałacu Zamoyskich. Impreza zacznie się tutaj o godz. 21. Najpierw muzykę do tańca zaserwuje DJ, później (godz. 22) zagra zespół Plastic, a po nim gwiazda wieczoru   –grupa Golden Life. O północy życzenia zgromadzonym złoży prezydent miasta Andrzej Wnuk. Będzie też pokaz fajerwerków.

Plenerowa dyskoteka jest planowana również w Hrubieszowie. Mieszkańcy miasta bawić się będą od godz. 22 na placu obok Hrubieszowskiego Domu Kultury. Na początku imprezę rozkręci DJ Robi tanecznymi przebojami m.in. z lat 80. i 90. Ok. godz. 23 na scenę wyjdzie gwiazda wieczoru czyli zespół Solaris. Serdeczności na Nowy Rok przekaże o północy burmistrz Marta Majewska. Dyskoteka ma potrwać mniej więcej do godz. 2.

Na rynku w Grabowcu w sylwestrową noc zaplanowano wielką zabawę pod gwiazdami. 31 grudnia od godz. 22 będzie można poszaleć przy muzyce tanecznej, a Nowy Rok zostanie przywitany z grupą Nokaut. Zaplanowano także pokaz fajerwerków.

Nowy rok przywitają wspólnie także mieszkańcy Szczebrzeszyna. Impreza sylwestrowa rozpocznie się 31 grudnia o godz. 23 na miejscowym rynku. Na scenie wystąpi zespół Virelai. O północy zaplanowano natomiast pokaz sztucznych ogni. Będą też życzenia okolicznościowe. Zabawę organizuje burmistrz Szczebrzeszyna oraz Miejski Dom Kultury w Szczebrzeszynie. 

Tyszowcach spotkanie dla mieszkańców na rynku organizuje Samorządowe Centrum Kultury. Od godz. 23 do 1 dla wszystkich chętnych, grać będzie DJ. O północy życzenia mieszkańcom złoży burmistrz miasteczka Andrzej Podgórski.

Łaszczów powita Nowy Rok 2020 pokazem sztucznych ogni. Przewidziany na około 10 minut pokaz odbędzie się na placu przy stadionie sportowym. Będzie to okazja, aby złożyć sobie noworoczne życzenia.  

ak, bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe