Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 11:48
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

policja

Akcja zamojskiej drogówki. Oberwało się i pieszym, i kierowcom
Akcja zamojskiej drogówki. Oberwało się i pieszym, i kierowcom

Cel był następujący: zwiększyć bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego. Dlatego podczas poniedziałkowej (27 listopada) akcji zamojscy policjanci szczególnie skupili się na przewinieniach pieszych, ale również kierowców.

29.11.2017 14:00    1    5
Wojtek uciekł z domu dziecka. Był w Hrubieszowie. Kto widział chłopca?
Wojtek uciekł z domu dziecka. Był w Hrubieszowie. Kto widział chłopca?

Policja szuka 15-letniego Wojtka. Chłopiec pochodzący z okolic Hrubieszowa powinien przebywać w domu dziecka w Krasnymstawie, ale uciekł z tej placówki. podobno widziany był w rodzinnych stronach. Policja prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu nastolatka.

29.11.2017 11:24    2
Reklama
Hrubieszów: Wypadek na skrzyżowaniu. Volkswagen potrącił pieszego
Hrubieszów: Wypadek na skrzyżowaniu. Volkswagen potrącił pieszego

61-letni mieszkaniec Hrubieszowa został wczoraj (wtorek, 28 listopada) potrącony przez samochód na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego, Mickiewicza i Ludnej. 23-latka, która kierowała volkswagenem straciła już prawo jazdy.

29.11.2017 11:06
Zamość: Funkcjonariusz ZK zatrzymał pijanego kierowcę. Otrzymał za to gratulacje
Zamość: Funkcjonariusz ZK zatrzymał pijanego kierowcę. Otrzymał za to gratulacje

St. sierż. Przemysław Stępień, funkcjonariusz Zakładu Karnego w Zamościu zachował się tak, jak powinien zachować się każdy. Gdy zobaczył na drodze pijanego kierowcę, zatrzymał go i wezwał policję. Otrzymał za to gratulacje.

29.11.2017 08:18
Hrubieszów: Stłuczka na skrzyżowaniu ul. Basaja i Kolejowej. Żaden kierowca nie miał prawa jazdy
Hrubieszów: Stłuczka na skrzyżowaniu ul. Basaja i Kolejowej. Żaden kierowca nie miał prawa jazdy

Ani jeden, ani drugi nie powinien siadać za kierownicą, bo żaden nie miał prawa jazdy. A mimo to obaj ruszyli w drogę i zakończyli podróż stłuczką na skrzyżowaniu ulic Basaja i Kolejowej w Hrubieszowie.

28.11.2017 12:00
Radecznica: Mazda wjechała w rowerzystkę (ZDJĘCIA)
Radecznica: Mazda wjechała w rowerzystkę (ZDJĘCIA)

Do wypadku z udziałem rowerzystki doszło w piątek (24 listopada) w Radecznicy. 57-letnia kobieta trafiła do szpitala.

27.11.2017 13:08
Biłgoraj: Gdzie jest Jacek Krucoń? 42-latek zaginął w sierpniu
Biłgoraj: Gdzie jest Jacek Krucoń? 42-latek zaginął w sierpniu

Biłgorajscy policjanci szukają Jacka Kruconia. 42-letni mężczyzna ostatni raz widziany był jeszcze w sierpniu. Nie wiadomo, co się z nim od tamtej pory dzieje.

27.11.2017 12:45    1
Gm. Radecznica: Nie chciał zderzyć się z sarną i wpadł skodą do rzeki (ZDJĘCIA)
Gm. Radecznica: Nie chciał zderzyć się z sarną i wpadł skodą do rzeki (ZDJĘCIA)

Wiedział, że zderzenie samochodu z sarną może być niebezpieczne. Chciał tego uniknąć i ostro skręcił. Manewr był pechowy. 18-letni kierowca wylądował samochodem w rzece.

27.11.2017 11:04
Hrubieszów: Tragiczny wypadek na ul. Dwernickiego. Nie żyje 59-letnia kobieta
Hrubieszów: Tragiczny wypadek na ul. Dwernickiego. Nie żyje 59-letnia kobieta

59-latka doznała tak poważnych obrażeń, że jej życia nie udało się uratować. Policjanci zatrzymali do tej sprawy jedną osobę. Nie wiadomo na razie, czy to właśnie jest sprawca, który w niedzielę (26 listopada) wieczorem na przejściu dla pieszych przy ul. Dwernickiego potrącił kobietę i uciekł.

27.11.2017 10:17
Szczebrzeszyn: 22-latek odpowie za włamanie. Splądrował dom w budowie
Szczebrzeszyn: 22-latek odpowie za włamanie. Splądrował dom w budowie

Za kradzież z włamaniem odpowie 22-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn. Policjanci namierzyli go już dobę po tym, jak splądrował dom w budowie.

26.11.2017 10:55
Gm. Sitno: Bądźcie bezpieczni - policjanci na spotkaniu z uczniami z Jarosławca
Gm. Sitno: Bądźcie bezpieczni - policjanci na spotkaniu z uczniami z Jarosławca

O zasadach bezpieczeństwa na drodze rozmawiali zamojscy policjanci podczas spotkania z uczniami szkoły w Jarosławcu (gm. Sitno).

25.11.2017 16:02
Łabunie: Pijany stawił się na wezwanie policji. Przyjechał samochodem
Łabunie: Pijany stawił się na wezwanie policji. Przyjechał samochodem

Dostał wezwanie do stawienia na posterunku i wywiązał się z tego obowiązku. Problem w tym, że przyjechał samochodem, a był pijany. Teraz 42-latek z gminy Komarów-Osada ma poważne kłopoty.

25.11.2017 10:22
Dzieciaki z Frampola i Czernięcina świecą przykładem. Bo mają odblaski od policjantów (ZDJĘCIA)
Dzieciaki z Frampola i Czernięcina świecą przykładem. Bo mają odblaski od policjantów (ZDJĘCIA)

Czym skorupka za młodu... - tą zasadą kierują się biłgorajscy policjanci edukując najmłodszych. W tym tygodniu o bezpieczeństwie na drogach rozmawiali z uczniami z Frampola i Czernięcina.

25.11.2017 08:00
Tak się walczy z terroryzmem. Szkolenie na granicy w Dołhobyczowie (ZDJĘCIA, FILM)
Tak się walczy z terroryzmem. Szkolenie na granicy w Dołhobyczowie (ZDJĘCIA, FILM)

Jak przeciwdziałać przemytowi materiałów radioaktywnych na przejściu granicznym? M.in. na takie pytanie miały przynieść odpowiedź ćwiczenia zorganizowane w Dołhobyczowie. Odbyły się w ramach projektu pod nazwą „Zapobieganie i zwalczanie terroryzmu z wykorzystaniem broni CBRN-E - budowanie potencjału podmiotów uczestniczących w wykrywaniu i ograniczaniu ryzyk CBRN-E”. W szkoleniu brali udział polscy policjanci i strażnicy graniczni oraz zagraniczni obserwatorzy.

24.11.2017 15:15
Tomaszów Lubelski: Wypadek przy Siwej Dolinie. Volkswagen roztrzaskał się o drzewo
Tomaszów Lubelski: Wypadek przy Siwej Dolinie. Volkswagen roztrzaskał się o drzewo

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło dzisiaj rano na trasie między Pasiekami a Tomaszowem lubelskim, tuż przy Siwej Dolinie. Dostawczy volkswagen na zakręcie wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na szczęście nikt nie zginął.

24.11.2017 14:46    1    1
Reklama
Reklama
Reklama