Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 07:57
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

policja

Gm. Tomaszów Lubelski: Pirat drogowy wpadł w Majdanku. To miejsce jest niebezpieczne
Gm. Tomaszów Lubelski: Pirat drogowy wpadł w Majdanku. To miejsce jest niebezpieczne

Przez Majdanek w gminie Tomaszów Lubelski kierowcy często jeżdżą zbyt szybko. Ktoś już nie mógł na to spokojnie patrzeć i wskazał to miejsce jako niebezpieczne na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci zweryfikowali tę informację i od razu namierzyli pirata drogowego.

17.01.2018 09:01
Gm. Hrubieszów: 47-latek miał prąd, ale bez zezwolenia. To kradzież
Gm. Hrubieszów: 47-latek miał prąd, ale bez zezwolenia. To kradzież

Za kradzież energii elektrycznej odpowie 47-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów.

16.01.2018 13:01
Reklama
Gm. Horodło: 53-latek miał w garażu nielegalny towar
Gm. Horodło: 53-latek miał w garażu nielegalny towar

Prawie 900 paczek papierosów bez polskiej akcyzy i 20 butelek wódki z przemytu znaleźli hrubieszowscy policjanci w garażu 53-letniego mieszkańca gminy Horodło.

16.01.2018 12:42
Hrubieszów: Starostowie zachowali stanowiska
Hrubieszów: Starostowie zachowali stanowiska

Dwie nadzwyczajne sesje Rady Powiatu poświęcono na rozpatrzenie wniosku pięciorga radnych opozycji, którzy domagali się odwołania Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego. Tak jak można było się spodziewać, trzynaścioro radnych koalicji głosowało za odrzuceniem tego wniosku. Za odwołaniem Zarządu Powiatu opowiedziało się pięcioro radnych.

16.01.2018 06:01    1
Gm. Miączyn: Wypadek w Świdnikach. Pieszy szedł bez odblasków. Potrącił go samochód (ZDJĘCIA)
Gm. Miączyn: Wypadek w Świdnikach. Pieszy szedł bez odblasków. Potrącił go samochód (ZDJĘCIA)

Było ciemno, a on poza terenem zabudowanym szedł i nie miał żadnych odblasków. Przejeżdżający przez Świdniki (gm. Miaczyn) renault potrącił pieszego 52-latka. Mężczyzna był nieprzytomny, gdy przewożono go do szpitala.

15.01.2018 17:30
Aleksandrów: Policjanci odwiedzili uczniów
Aleksandrów: Policjanci odwiedzili uczniów

Uczniowie wszystkich szkoły w Aleksandrowie wzięli udział w piątkowym spotkaniu z policjantami. Mundurowi przygotowali inne tematy dla młodszych i inne dla starszych uczniów.

15.01.2018 16:40
Tarnogród: Miał jechać w prawo, skręcił w lewo. Był kompletnie pijany
Tarnogród: Miał jechać w prawo, skręcił w lewo. Był kompletnie pijany

Nie zauważył znaku? Pomylił kierunki? Tego nie wiadomo. Pewne jest, że pojechał nie tam gdzie powinien, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie i nie ma już prawa jazdy, bo zabrali mu je policjanci.

15.01.2018 15:07
Pięcioro młodych ludzi rannych w wypadku pod Janowem Lubelskim
Pięcioro młodych ludzi rannych w wypadku pod Janowem Lubelskim

Piątka młodych mieszkańców powiatu biłgorajskiego ucierpiała w wypadku, który wydarzył się w miejscowości Dzwola w powiecie janowskim. Opel, którym jechali dachował w rowie.

15.01.2018 13:00
Tomaszów Lubelski: Brawa dla tej pani. Zatrzymała pijanego kierowcę
Tomaszów Lubelski: Brawa dla tej pani. Zatrzymała pijanego kierowcę

Słowa uznania należą się mieszkance powiatu tomaszowskiego, która interweniowała, gdy kompletnie pijany mężczyzna chciał jechać samochodem. Zabrała mu kluczyki i wezwała policję.

15.01.2018 11:45    1
Bez spodni i butów szedł poboczem drogi. Mógł zamarznąć. Interweniowała policja
Bez spodni i butów szedł poboczem drogi. Mógł zamarznąć. Interweniowała policja

Nie wiadomo, jak by się to skończyło, gdyby nie interwencja policji. Mundurowi z posterunku w Potoku Górnym zareagowali natychmiast, gdy zobaczyli jak półnagi mężczyzna wędruje poboczem drogi. Było mroźno. Mógł zamarznąć.

15.01.2018 10:50    1
Zamość: Słaba płeć ma siłę. Kurs samoobrony dla pań (ZDJĘCIA)
Zamość: Słaba płeć ma siłę. Kurs samoobrony dla pań (ZDJĘCIA)

One już nie są bezbronne. Gdyby zostały zaatakowane, wiedziałyby, jak obezwładnić napastnika. Kilkadziesiąt mieszkanek Zamościa od kilku tygodni uczestniczy w kursie samoobrony organizowanym przez Komendę Miejską Policji w Zamościu.

15.01.2018 06:00    5
Zamość: Specjalna akcja policji. By piesi byli bezpieczni
Zamość: Specjalna akcja policji. By piesi byli bezpieczni

W ostatnim czasie w Zamościu i powiecie zamojskim doszło do kilku wypadków z udziałem pieszych. Tych zdarzeń można byłoby uniknąć, gdyby użytkownicy dróg zachowywali większą ostrożnością. W ostatni czwartek policjanci przeprowadzili akcję, w czasie której sprawdzali, jak do przepisów ruchu drogowego stosują się i zmotoryzowani, i piesi. Posypały się mandaty. Dla jednych i drugich.

13.01.2018 17:31    2
Biłgoraj: Kompletnie pijany kierowca fiata wpadł na ulicy Zamojskiej
Biłgoraj: Kompletnie pijany kierowca fiata wpadł na ulicy Zamojskiej

Niby każdy wie, że po pijanemu za kierownicą siadać się nie powinno. Ale niektórym wydaje się chyba, że ich to nie obowiązuje. I muszą ponosić konsekwencje swojego zachowania. Tak jak 48-latek z Biłgoraja, któremu teraz grozi nawet do 2 lat więzienia.

12.01.2018 09:09
Gm. Jarczów: Groźna kolizja w Korhyniach. Ford wypadł z trasy
Gm. Jarczów: Groźna kolizja w Korhyniach. Ford wypadł z trasy

Wyglądało to bardzo groźnie, ale na szczęście nikomu nic złego się nie stało. Dzisiaj (czwartek, 11 stycznia) rano kierująca fordem 35-latka nie zapanowała nad autem, które wypadło z drogi i zatrzymało się zaroślach na poboczu.

11.01.2018 13:00    1
Gm. Hrubieszów: Pędził szybciej, niż powinien, bo spieszył się do pracy
Gm. Hrubieszów: Pędził szybciej, niż powinien, bo spieszył się do pracy

Za przekroczenie prędkości dozwolonej w terenie zabudowanym, ale też jazdę bez uprawnień odpowie 26-letni mieszkaniec gm. Hrubieszów, którego w środę (10 stycznia) namierzyli w Moniatyczach hrubieszowscy policjanci. Mężczyzna tłumaczył, że... spieszy się do pracy.

11.01.2018 10:03
Reklama
Reklama
Reklama