Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 05:11
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

policja

Biłgoraj: Z młodzieżą o zagrożeniach i bezpieczeństwie. Policjanci w internacie ZSZiO
Biłgoraj: Z młodzieżą o zagrożeniach i bezpieczeństwie. Policjanci w internacie ZSZiO

„Kręci mnie bezpieczeństwo...przez cały rok szkolny” to ogólnopolska akcja policji, w ramach której mundurowi z biłgorajskiej komendy odwiedzili ostatnio młodzież z internatu Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

25.02.2018 06:03
Szczebrzeszyn: Włamywacz nie zdążył nic ukraść. Bo pojawili się policjanci
Szczebrzeszyn: Włamywacz nie zdążył nic ukraść. Bo pojawili się policjanci

Patrolowali ulice miasta i byli czujni. Błyskawicznie zorientowali się, że coś jest nie tak i interweniowali. Policjanci ze Szczebrzeszyna udaremnili próbę włamania i schwytali sprawcę.

24.02.2018 12:03
Reklama
Werbkowice: Smutny finał internetowej znajomości. Zakochana 41-latka oddała oszustowi pieniądze
Werbkowice: Smutny finał internetowej znajomości. Zakochana 41-latka oddała oszustowi pieniądze

Mówił, że kocha, obiecywał złote góry, a chodziło mu wyłącznie o pieniądze. Kiedy je dostał, przestał "kochać". A gdy 41-latka z gminy Werbkowice zażądała zwrotu gotówki, jej znajomy z Dolnego Śląska zaczął jej grozić.

23.02.2018 13:30
Tomaszów Lubelski: Seniorzy wizytowali komendę (ZDJĘCIA)
Tomaszów Lubelski: Seniorzy wizytowali komendę (ZDJĘCIA)

Grupa seniorów z gminy Telatyn odwiedziła w czwartek (22 lutego) Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim.

23.02.2018 12:00    1
Hrubieszów: Niby zwykła szafa, a w środku... konopie
Hrubieszów: Niby zwykła szafa, a w środku... konopie

Za uprawę narkotycznych roślin odpowie 37-letni mieszkaniec Hrubieszowa. W jego mieszkaniu, w specjalnie przerobione szafie policjanci znaleźli kilka sadzonek konopi indyjskich.

23.02.2018 11:00    6
Gm. Zamość: Ukradł buty i schował na strychu. Trafił do aresztu
Gm. Zamość: Ukradł buty i schował na strychu. Trafił do aresztu

Za włamanie do domu swojego sąsiada i kradzież... butów odpowie 45-letni mieszkaniec gminy Zamość. Nie wiadomo czy zdążył przymierzyć łup, bo policjanci zatrzymali go niedługo po włamaniu.

23.02.2018 09:49    1
Tomaszów Lubelski: Z seniorami o bezpieczeństwie na debacie
Tomaszów Lubelski: Z seniorami o bezpieczeństwie na debacie

Bezpieczeństwo osób starszych było zasadniczą kwestią, poruszoną podczas zorganizowanej przez Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Lubelskim debaty społecznej. Odbyła się ona w Centrum Edukacyjno-Kongresowym KUL Jana Pawła II.

23.02.2018 09:09
Mircze: Może trafić za kratki na 10 lat. Włamywacz w rękach policji
Mircze: Może trafić za kratki na 10 lat. Włamywacz w rękach policji

Nawet na 10 lat może trafić do więzienia 21-latek z gminy Mircze, którego policjanci zatrzymali jako sprawcę włamań do sklepów, domów i samochodów.

23.02.2018 08:23
Gm. Zamość: Spał w przyczepie kempingowej. Mógł zamarznąć
Gm. Zamość: Spał w przyczepie kempingowej. Mógł zamarznąć

Krewna mężczyzny nie mogła patrzeć, jak naraża swoje życie, nocując w przyczepie kempingowej. Zaalarmowała policję. Mundurowi zabrali 53-letniego mieszkańca gminy Zamość do szpitala.

22.02.2018 11:20
Gm. Komarów Osada: 19-latek miał w domu marihuanę
Gm. Komarów Osada: 19-latek miał w domu marihuanę

Niewielką ilość narkotyków, wystarczającą na przygotowanie 6 porcji miał w domu 19-letni mieszkaniec gminy Komarów-Osada. Marihuanę znaleźli u niego policjanci.

21.02.2018 16:56    1
Wypadek w Telatynie. Kobieta i dziecko w szpitalu
Wypadek w Telatynie. Kobieta i dziecko w szpitalu

25-letnia kobieta wraz z półtorarocznym dzieckiem trafili do szpitala po wypadku, który dzisiaj (środa, 21 lutego) wydarzył się w Telatynie.

21.02.2018 13:17
Gm. Trzeszczany: Miał prąd, nie płacił rachunków. Odpowie za kradzież
Gm. Trzeszczany: Miał prąd, nie płacił rachunków. Odpowie za kradzież

Za kradzież prądu odpowie 60-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany. Nielegalne przyłącze w jego domu odkryła policja.

21.02.2018 10:26    1
Zamość: Stłuczka na ul. Żdanowskiej. Dwie osoby w szpitalu
Zamość: Stłuczka na ul. Żdanowskiej. Dwie osoby w szpitalu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek (20 lutego) na ul. Żdanowskiej w Zamościu. Po zderzeniu opla i renaulta dwie osoby trafiły do szpitala.

21.02.2018 05:48
Gm. Hrubieszów: Stłuczka w Czerniczynie. Trzy osoby w szpitalu
Gm. Hrubieszów: Stłuczka w Czerniczynie. Trzy osoby w szpitalu

Trzy osoby przewieziono do szpitala po wypadku, który w poniedziałek (19 lutego) wydarzył się w Czerniczynie pod Hrubieszowem.

20.02.2018 15:00
W wypadku zginęło małżeństwo z Hrubieszowa. Kierowca tira skazany
W wypadku zginęło małżeństwo z Hrubieszowa. Kierowca tira skazany

Na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat tytułem próby oraz grzywnę w wysokości 1,5 tys. zł skazał sąd Piotra K. za spowodowanie w Masłomęczu wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Na miejscu zginęło jadące daewoo matizem małżeństwo z Hrubieszowa.

20.02.2018 12:00    3
Reklama
Reklama
Reklama