Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 17:37
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

policja

Podpalili człowieka w Wielączy. Jeden ze sprawców trafił za kratki
Podpalili człowieka w Wielączy. Jeden ze sprawców trafił za kratki

Działali we dwóch. Obaj usłyszeli zarzuty usiłowania zabójstwa, ale sąd tylko wobec jednego z mężczyzn, którzy w Wielączy oblali benzyną i podpalili 27-latka, zastosował areszt tymczasowy.

12.07.2018 09:18    7
Gm. Hrubieszów: Policjanci u dzieci w Wiosce Strachów w Moroczynie
Gm. Hrubieszów: Policjanci u dzieci w Wiosce Strachów w Moroczynie

Policjanci z Hrubieszowa wybrali się w środę (11 lipca) do Wioski Strachów w Moroczynie. Po co? Na spotkanie ze spędzającymi tam wakacje dzieci i ich opiekunów. Rozmawiali o bezpiecznym wypoczynku.

12.07.2018 07:00
Reklama
Zwierzyniec: Miały zostawić paczkę, a okradły gospodarza
Zwierzyniec: Miały zostawić paczkę, a okradły gospodarza

Mówiły, że mają paczkę dla sąsiadów i chcą ją zostawić, bo nikogo nie ma w domu. Dopiero gdy wyszły, 77-letni mieszkaniec Zwierzyńca zorientował się, że został okradziony.

11.07.2018 14:24
Papierosy zamiast paliwa. Kontrabanda jechała laguną
Papierosy zamiast paliwa. Kontrabanda jechała laguną

Ponad 600 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej przejęli tomaszowscy policjanci wspólnie strażnikami granicznymi i funkcjonariuszami celnymi. Nielegalny towar był ukryty w zbiorniku paliwa renaulta laguny, którym kierował 49-latek z powiatu jarosławskiego.

11.07.2018 11:00
Tomaszów Lubelski: Koloniści i policjanci, czyli wakacyjna wizyta w komendzie (ZDJĘCIA)
Tomaszów Lubelski: Koloniści i policjanci, czyli wakacyjna wizyta w komendzie (ZDJĘCIA)

Tomaszowską komendę policji odwiedziła grupa dzieci, które są w mieście na koloniach. Wizyta była okazją do rozmów o bezpieczeństwie w czasie wakacji.

11.07.2018 07:00
Aż 140 km/h na liczniku. 29-latek już nie ma prawa jazdy
Aż 140 km/h na liczniku. 29-latek już nie ma prawa jazdy

Zdecydowanie przesadził z prędkością i musiał ponieść konsekwencje. 29-latek ze Szczebrzeszyna został zatrzymany przez policję w Deszkowicach (gm. Sułów).

10.07.2018 17:01    2
Zamość: 17-latek ukradł rower. Usłyszał zarzuty
Zamość: 17-latek ukradł rower. Usłyszał zarzuty

Za kradzież wartego 500 złotych roweru odpowie przed sądem 17-latek z Zamościa. Z ustaleń policji wynika, że chłopak może mieć na koncie więcej przewinień.

10.07.2018 13:02    1    1
Biszcza: Wściekł się na szefa i... zniszczył mu samochód
Biszcza: Wściekł się na szefa i... zniszczył mu samochód

Szef zalazł pracownikowi za skórę. I mężczyzna tak się wściekł, że dokonał zniszczeń w należącym do przełożonego busie.

10.07.2018 10:51    1
Biłgoraj: Kompletnie pijany, bez prawa jazdy jeździł po mieście
Biłgoraj: Kompletnie pijany, bez prawa jazdy jeździł po mieście

26-latek z Biłgoraja wpakował się w kłopoty. W poniedziałek (9 lipca) został zatrzymany przez policję na jeździe po pijanemu. Na dodatek kierował renaultem mimo braku prawa jazdy i z orzeczonym przez sąd zakazem prowadzenia pojazdów.

10.07.2018 09:35
Makabra w Wielączy: Oblali benzyną i podpalili człowieka
Makabra w Wielączy: Oblali benzyną i podpalili człowieka

Wszystko wskazuje na to, że sprawcy zjawili się na posesji 27-letniego mieszkańca gm. Szczebrzeszyn po to, żeby dać mu nauczkę. Oblali pokrzywdzonego benzyną i podpalili. Poparzony mężczyzna trafił do szpitala, a policja zatrzymała sprawców. To dwaj mieszkańcy powiatu zamojskiego. Za usiłowanie zabójstwa grozi im nawet dożywocie.

10.07.2018 05:34    25    2
Tomaszów Lubelski: Stłuczka na skrzyżowaniu ul. Piekarskiej i Piłsudskiego
Tomaszów Lubelski: Stłuczka na skrzyżowaniu ul. Piekarskiej i Piłsudskiego

Dwa volkswageny: osobowy i dostawczy zderzyły się w w niedzielę (8 lipca) po północy na skrzyżowaniu ulic Piekarskiej i Piłsudskiego w Tomaszowie Lubelskim. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

09.07.2018 16:00
Policjanci nad zalewem w Biszczy. Edukowali dużych i małych (ZDJĘCIA)
Policjanci nad zalewem w Biszczy. Edukowali dużych i małych (ZDJĘCIA)

Każda okazja jest dobra, aby dorosłym i dzieciom przypominać o zasadach bezpiecznego wypoczynku. Biłgorajscy policjanci z posterunku w Potoku Górnym w tym właśnie celu wybrali się w weekend do Biszczy, gdzie nad zalewem odbywały się „Dnia miodu i pieroga”.

09.07.2018 14:06
58-latek z Zamościa "wydmuchał" 3 promile. Jechał busem
58-latek z Zamościa "wydmuchał" 3 promile. Jechał busem

Pochwała należy się dwóm młodym mężczyznom, którzy pomogli policji zatrzymać pijanego kierowcę. 58-latek z Zamościa jechał busem mając w organizmie 3 promile alkoholu.

09.07.2018 13:33    5
Tomaszów Lubelski: 27-latek zatrzymany z narkotykami. Sam zadzwonił po policję
Tomaszów Lubelski: 27-latek zatrzymany z narkotykami. Sam zadzwonił po policję

Za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem 27-latek z Tomaszowa Lubelskiego. Być może nie wpadłby w ręce policjantów, gdyby wcześniej sam po nich nie zadzwonił.

09.07.2018 11:45    2
Gm. Uchanie: Poszukiwany przez prokuraturę zatrzymany. Miał narkotyki
Gm. Uchanie: Poszukiwany przez prokuraturę zatrzymany. Miał narkotyki

Do policyjnego aresztu trafił 26-latek z gminy Uchanie. Był poszukiwany przez prokuraturę, a policjanci zatrzymali go po awanturze domowej.

09.07.2018 11:08    1    1
Reklama
Reklama
Reklama