Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 13:38
Przeczytaj!
Reklama
Reklama baner reklamowy

policja

Zwierzyniec: Chwyciła nóż i dźgnęła nim partnera. Kobiecie grozi dożywocie
Zwierzyniec: Chwyciła nóż i dźgnęła nim partnera. Kobiecie grozi dożywocie

Już została aresztowana i za kratkami poczeka na swój proces. 35-latce grozi dożywocie. Prokuratura zarzuca kobiecie usiłowanie zabójstwa.

28.05.2019 16:28    3    5
Hrubieszów: Policjanci znaleźli zaginionego staruszka. Otrzymali podziękowania
Hrubieszów: Policjanci znaleźli zaginionego staruszka. Otrzymali podziękowania

Policjanci z Hrubieszowa stanęli na wysokości zadania i odnaleźli 80-letniego mężczyznę, który wyszedł z domu i przepadł bez wieści. Najbliżsi staruszka podziękowali im za to oficjalnym pismem.

28.05.2019 13:03    1
Reklama
Wypadek na krajowej 17 w Budach. Volkswagen zajechał drogę motocykliście
Wypadek na krajowej 17 w Budach. Volkswagen zajechał drogę motocykliście

Kierowca volkswagena skręcał w lewo i nie zwrócił uwagi, że z przeciwka jedzie motocykl. Pojazdy się zderzyły. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

27.05.2019 13:27    1    1
Bułgar handlował podróbkami na giełdzie w Mokrem. Stracił cały towar
Bułgar handlował podróbkami na giełdzie w Mokrem. Stracił cały towar

Zamojscy policjanci zatrzymali wczoraj (niedziela, 26 maja) 33-letniego Bułgara, który na giełdzie w Mokrem sprzedawał podrabiane ubrania, buty i perfumy. Cudzoziemiec stracił cały towar, z którym przyjechał pod Zamość.

27.05.2019 12:00    1    1
30-latek z gm. Stary Zamość wpadł pijany pod Krasnymstawem. Jechał autem po... paliwo
30-latek z gm. Stary Zamość wpadł pijany pod Krasnymstawem. Jechał autem po... paliwo

Miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie, a w baku opla kończyło mu się paliwo. Niewiele myśląc, 30-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość wsiadł do samochodu i jechał zatankować. Nie dojechał. W Żółkiewce (pow. krasnostawski) zatrzymali go policjanci.

27.05.2019 10:00    1
Zamość: Podał się za swojego brata, by uniknąć konsekwencji. Miał sporo na sumieniu
Zamość: Podał się za swojego brata, by uniknąć konsekwencji. Miał sporo na sumieniu

Nawet na 8 lat może trafić do więzienia 40-letni mieszkaniec Zamościa. Popełnił sporo przestępstw. A gdy został zatrzymany, podał dane osobowe swojego brata zamiast własnych.

26.05.2019 18:03    3    2
Uczniowie z Korczowa najlepsi w policyjnym konkursie
Uczniowie z Korczowa najlepsi w policyjnym konkursie

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Korczowie oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie wygrali w swoich kategoriach 42. Wojewódzki. Finał Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Lublinie.

26.05.2019 15:06    1
Zamość: Pijany uciekał przed policją. Miał narkotyki
Zamość: Pijany uciekał przed policją. Miał narkotyki

Za kierowanie samochodem po d wpływem alkoholu, ale również posiadanie narkotyków odpowie 35-latek z Zamościa. Mężczyzna został zatrzymany przez policję po krótkim pościgu, bo nie chciał zatrzymać się do kontroli.

26.05.2019 12:41    3    1
Oni są bezpieczni. Wygrali w swoich gminach
Oni są bezpieczni. Wygrali w swoich gminach

Drużyny ze Szkoły Podstawowej w Szewni Górnej oraz Zespołu Szkół Podstawowych w Krasnobrodzie będą reprezentowały swoje gminy podczas finału powiatowego policyjnego konkursu wiedzy prewencyjnej "Jestem Bezpieczny", który odbędzie się już niebawem w Zamościu.

25.05.2019 14:00
W Obszy bywa niebezpiecznie. Kierowcy jeżdżą jak wariaci
W Obszy bywa niebezpiecznie. Kierowcy jeżdżą jak wariaci

Dość. Tym trzeba zainteresować policję - uznał ktoś z mieszkańców Obszy i na Krajowej Mapie Bezpieczeństwa wskazał tę wieś, jako miejsce, w którym kierowcy często przekraczają dopuszczalną prędkość. Policjanci tam pojechali i namierzyli drogowego pirata.

24.05.2019 11:27
Zamość: Ekspedientka broniła utargu, ale napastnik był silniejszy. Uciekł z gotówką
Zamość: Ekspedientka broniła utargu, ale napastnik był silniejszy. Uciekł z gotówką

Zabrał pieniądze z kasy, a gdy ekspedientka próbowała mu je wyrwać, użył wobec kobiety siły fizycznej. uciekł z utargiem, ale nie cieszył się nim długo. 36-latek z Zamościa został zatrzymany. Mężczyzna odpowie za rozbój.

24.05.2019 10:33    11
Zamość: Policjant czytał dzieciom bajki
Zamość: Policjant czytał dzieciom bajki

Asp. Dariusz Kuropatnicki, policjant z zamojskiej komendy wziął udział w IX Zamojskim Festiwalu Książki. Podczas spotkania z najmłodszymi czytał bajki z morałem i przypominał o zasadach bezpieczeństwa, których dzieci powinny przestrzegać.

24.05.2019 08:00    4
Hrubieszów: Starszy pan spowodował kolizję i uciekł
Hrubieszów: Starszy pan spowodował kolizję i uciekł

71-letni mężczyzna na parkingu jednego z marketów w Hrubieszowie doprowadził w czwartek (23 maja) do kolizji. Chwilę później już go tam nie było. Ale policjanci go znaleźli.

24.05.2019 07:05    2
Tomaszów Lubelski: Ten człowiek kradł na cmentarzu. Zabrał znicze i ozdoby z nagrobka
Tomaszów Lubelski: Ten człowiek kradł na cmentarzu. Zabrał znicze i ozdoby z nagrobka

Za kradzież będzie odpowiadał przed sądem 35-letni mieszkaniec Ulhówka, który zakradł się nocą na cmentarz w Tomaszowie Lubelskim i z jednego z nagrobków zabrał wkłady do zniczy i dziecięcie zabawki, które stanowiły ozdobę pomnika.

24.05.2019 05:42    1    2
Miał 150 sadzonek konopi na kilku plantacjach. Grozi mu do 8 lat więzienia
Miał 150 sadzonek konopi na kilku plantacjach. Grozi mu do 8 lat więzienia

Za nielegalną uprawę konopi odpowie 35-latek z gminy Radecznica. Policjanci znaleźli jego plantację narkotycznych roślinek.

23.05.2019 12:30    4    3
Reklama
Reklama
Reklama