Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

policja

Pijany jak bela jechał tirem przez Teratyn
Pijany jak bela jechał tirem przez Teratyn

Dobrze, że nie doszło do żadnej tragedii. A mogło się tak wydarzyć, bo 40-latek usiadł za kierownicą wielkiej ciężarówki kompletnie pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

16.06.2019 05:36    3
Hrubieszów: Drużyna z SP nr 2 najlepsza w konkursie "Jestem bezpieczny"
Hrubieszów: Drużyna z SP nr 2 najlepsza w konkursie "Jestem bezpieczny"

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 wygrała zorganizowany w piątek (14 czerwca) powiatowy finał konkursu wiedzy prewencyjnej "Jestem bezpieczny".

15.06.2019 16:09
Reklama
Bezpiecznie - chce się żyć. Seminaria w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim
Bezpiecznie - chce się żyć. Seminaria w Biłgoraju i Tomaszowie Lubelskim

W Tomaszowskim Domu Kultury a także w hali OSiR w Biłgoraju odbyły się w czwartek (13 czerwca) seminaria poświęcone podnoszeniu świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa na drogach. Przedsięwzięcie to zostało zorganizowane w ramach projektu "Bezpiecznie – chce się żyć”. Jego organizatorami jest Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wspólnie z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

15.06.2019 15:04
Pijany nie zauważył, że chce go zatrzymać policja
Pijany nie zauważył, że chce go zatrzymać policja

Pił alkohol i wsiadł za kierownicę mercedesa. A kiedy policjanci chcieli go zatrzymać, pojechał dalej. Później dość głupio się tłumaczył.

15.06.2019 11:06
Zamość: Pijany kierowca citroena zatrzymany przez młodych ludzi
Zamość: Pijany kierowca citroena zatrzymany przez młodych ludzi

Zorientowali się, że kierowca citroena jest pijany, więc zareagowali wzorowo. Zatrzymali go, uniemożliwili dalszą jazdę i wezwali policję. Młodym mieszkańcom Zamościa należą się za taką postawę gratulacje.

15.06.2019 10:21    6    5
Hrubieszowscy policjanci odwiedzili uczniów w Mircza i Wiszniowa
Hrubieszowscy policjanci odwiedzili uczniów w Mircza i Wiszniowa

Hrubieszowscy policjanci odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Mirczu i Wiszniowie, aby porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie podczas zbliżających się wakacji. Dzieci uważnie słuchały oraz zadawały wiele ciekawych pytań.

15.06.2019 09:09
Komarów-Osada: Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Policja zaprasza na społeczną debatę
Komarów-Osada: Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Policja zaprasza na społeczną debatę

Komendant Miejski Policji w Zamościu zaprasza mieszkańców gm. Komarów na debatę społeczną. W czasie spotkania poruszone zostaną tematy związane z lokalnym bezpieczeństwem. Debata odbędzie się w dniu 18 czerwca 2019 roku o godz. 10 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Komarowie, ul. Rynek 15.

15.06.2019 08:06
Zamość: Poważna stłuczka na skrzyżowaniu Kilińskiego i Przemysłowej
Zamość: Poważna stłuczka na skrzyżowaniu Kilińskiego i Przemysłowej

Trzy poważnie zniszczone samochody i dwie osoby w szpitalu – to efekt wypadku, do którego dzisiaj ok. godz. 12.20 doszło na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego i Przemysłowej w Zamościu.

14.06.2019 14:09    13    8
Policyjny patrol z Zamościa w wojewódzkiej czołówce
Policyjny patrol z Zamościa w wojewódzkiej czołówce

Sierż. szt. Konrad Borowiec i sierż. szt. Paweł Bajwoluk godnie reprezentowali Komendę Miejską Policji w Zamościu podczas wojewódzkiego etapu Turnieju Par Patrolowych „Patrol Roku 2019”. Wzięli w nim udział funkcjonariusze wydziałów prewencji wszystkich komend na Lubelszczyźnie. Mundurowi z Zamościa znaleźli się na trzecim miejscu.

14.06.2019 08:00    3    2
Gm. Tomaszów Lubelski: Pijani jeździli po Szarowoli. Złapała ich policja
Gm. Tomaszów Lubelski: Pijani jeździli po Szarowoli. Złapała ich policja

Dwóch amatorów jazdy po kilku głębszych wpadło ostatnio w ręce tomaszowskiej drogówki. Obaj zostali zatrzymani w Szarowoli (gm. Tomaszów Lubelski).

13.06.2019 12:42    1    1
Gm. Radecznica: Jechał motocyklem bez kasku, ale za to z promilami
Gm. Radecznica: Jechał motocyklem bez kasku, ale za to z promilami

Za kierowanie motocyklem po pijanemu odpowie 53-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Mężczyzna został zatrzymany w Trzęsinach (gm. Radecznica).

13.06.2019 09:12
Zamość: Nastolatkowie napadli 22-latka. Odpowiedzą za rozbój
Zamość: Nastolatkowie napadli 22-latka. Odpowiedzą za rozbój

Trzej nastoletni chłopcy napadli na 22-latka i okradli go. Odpowiedzą za to przed sądem rodzinnym.

13.06.2019 08:27    1    2
Wypadek w Hrebennem. Volkswagen wjechał w rowerzystę
Wypadek w Hrebennem. Volkswagen wjechał w rowerzystę

46-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska ucierpiał wypadku, który dzisiaj (12 czerwca) wydarzył się wHrebennem. Mężczyzna jechał rowerem. Został potrącony przez samochód, którym kierował 24-letni obywatel Ukrainy.

12.06.2019 14:19
Gm. Lubycza Królewska: 48-latek złamał sądowy zakaz. Odpowie za to
Gm. Lubycza Królewska: 48-latek złamał sądowy zakaz. Odpowie za to

Sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów, ale 48-latek z gminy gminy Jarczów niewiele sobie z tego robił. I musi ponieść konsekwencje.

12.06.2019 07:18    1
Krasnobród: Przejażdżkę cudzym autem skończyli na drzewie. Są zarzuty dla nastolatków
Krasnobród: Przejażdżkę cudzym autem skończyli na drzewie. Są zarzuty dla nastolatków

Za "krótkotrwałe użycie pojazdu" odpowiedzą dwaj nastoletni mieszkańcy gminy Krasnobród. Zabrali cudze auto bez zgody właściciela i rozbili je na drzewie.

12.06.2019 06:42
Reklama
Reklama
Reklama