Moda na odblaski. Konkurs w Hrubieszowie
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Husynnem naprawdę wiedzą, jak się ubrać. Pamiętają, że wychodząc po zmroku z domu trzeba mieć na ubraniu jakiś odblaskowy element. Oni potrafią naprawdę świetnie świecić w ciemnościach. Dlatego wygrali powiatowe eliminacje policyjnego konkursu "Moda na odblaski" i 6 grudnia pojadą do Lublina na etap wojewódzki.
Reklama

![Święty Mikołaj odwiedził pacjentów szpitala w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA] Święty Mikołaj odwiedził pacjentów szpitala w Tomaszowie Lubelskim [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/07/sm-4x3-swiety-mikolaj-odwiedzil-pacjentow-szpitala-w-tomaszowie-lubelskim-zdjecia-1765101818-8.jpg)
![Gm. Łabunie: Pożar samochodów ciężarowych i kombajnu zbożowego [ZDJĘCIA] Gm. Łabunie: Pożar samochodów ciężarowych i kombajnu zbożowego [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/07/sm-4x3-gm-labunie-pozar-samochodow-ciezarowych-i-kombajnu-zbozowego-zdjecia-1765100678-1.jpg)
![Zamość: RKKT i Turniej o Puchar Świętego Mikołaja [FOTORELACJA] Zamość: RKKT i Turniej o Puchar Świętego Mikołaja [FOTORELACJA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/media/2025/12/07/sm-4x3-zamosc-rkkt-i-turniej-o-puchar-swietego-mikolaja-fotorelacja-1765099562-16.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze