Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 04:44
Przeczytaj!
Reklama
Reklama Baner A1 SMS Zamość

Tomaszów Lub.

Reklama
Rachanie: Urwisy zatańczyły przed Świętym Mikołajem. Dostały od niego prezenty [ZDJĘCIA]
Rachanie: Urwisy zatańczyły przed Świętym Mikołajem. Dostały od niego prezenty [ZDJĘCIA]
Szczupły był Święty Mikołaj, który przybył 6 grudnia do Gminnego Ośrodka Kultury w Rachaniach, ale udźwignął wielki wór prezentów. Roztańczone Urwisy przywitały go z ogromną radością. 07.12.2022 21:45
Ale ich zaskoczył! Mikołaj odwiedził szkołę w Tyszowcach [ZDJĘCIA]
Ale ich zaskoczył! Mikołaj odwiedził szkołę w Tyszowcach [ZDJĘCIA]
Tacy goście są zawsze mile widziani. 6 grudnia w szkole podstawowej w Tyszowcach był Święty Mikołaj. Przyszedł z pomocnikami - burmistrzem Andrzejem Podgórskim i Pawłem Kościołko. 07.12.2022 21:25    1
Reklama
Tomaszów Lubelski: Nie zauważyła pieszej na przejściu i uderzyła w nią samochodem. Kobieta jest w szpitalu
Tomaszów Lubelski: Nie zauważyła pieszej na przejściu i uderzyła w nią samochodem. Kobieta jest w szpitalu
Dziś rano, przed godziną 7, na ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim doszło do wypadku. Policja podała, że 59-letnia kierująca oplem potrąciła znajdującą się na przejściu dla pieszych 65-latkę. 07.12.2022 10:40    25    2
Bełżec: Pijanego kierującego zauważył obywatel i powiadomił policję
Bełżec: Pijanego kierującego zauważył obywatel i powiadomił policję
Coraz częściej obywatele zatrzymują pijanych kierujących. To cieszy, bo oznacza, że są odpowiedzialni. Wczoraj 6 grudnia policjanci przyjęli zgłoszenie o prawdopodobnie pijanym mężczyźnie, który prowadzi vw. Jechał przez Bełżec. Pojechali sprawdzić zgłoszenie. I potwierdzili je. 07.12.2022 10:33    6
Wójt Czubaj-Gancarz jako Śnieżynka z Mikołajem rozdawali prezenty. Odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy w Szarowoli
Wójt Czubaj-Gancarz jako Śnieżynka z Mikołajem rozdawali prezenty. Odwiedzili Środowiskowy Dom Samopomocy w Szarowoli
Mikołajki to pracowity dzień nie tylko dla Świętego Mikołaja. Wszyscy jego pomocnicy pracują, by sprawić ludziom przyjemność. 6 grudnia wójt gm. Tomaszów Lubelski Marzena Czubaj-Gancarz odwiedziła uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Szarowoli. Razem z mikołajem rozdawała prezenty. 06.12.2022 16:07    4
Uczniowie podstawówki w Rachaniach wiedzą co znaczy bezpieczna droga do szkoły [ZDJĘCIA]
Uczniowie podstawówki w Rachaniach wiedzą co znaczy bezpieczna droga do szkoły [ZDJĘCIA]
Uczniowie ze szkoły podstawowej w Rachaniach wiedzą jak bezpiecznie poruszać się w drodze do szkoły. Najważniejsze zasady przedstawili na pracach plastycznych, które wzięły udział w konkursie. 06.12.2022 14:00    1
Tomaszów Lubelski: Policjant przyjacielem dziecka. Konkurs rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]
Tomaszów Lubelski: Policjant przyjacielem dziecka. Konkurs rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]
Jak dzieci wyobrażają sobie pracę policjantów, można zobaczyć na ponad 50 pracach plastycznych, które na konkurs „Policjant przyjacielem dziecka” przygotowały dzieci ze szkoły podstawowej nr 1 w Tomaszowie. Na podsumowaniu zorganizowano dla nich spotkanie z komendantem tomaszowskiej policji. Rozdano też nagrody. 06.12.2022 13:25    1
Tomaszów Lubelski: Wielkie otwarcie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w szpitalu powiatowym
Tomaszów Lubelski: Wielkie otwarcie Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w szpitalu powiatowym
W poniedziałek 5 grudnia w Szpitalu Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim otwarty został Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. Znajdą w nim opiekę osoby w podeszłym wieku, cierpiące na przewlekłe i uciążliwe choroby, które wymagają całodobowej i stałej opieki lekarskiej oraz pielęgniarskiej. 06.12.2022 10:59    25    4
W gminie Telatyn 6 grudnia rusza sprzedaż węgla. Cena za tonę wyjątkowo niska
W gminie Telatyn 6 grudnia rusza sprzedaż węgla. Cena za tonę wyjątkowo niska
Od 6 grudnia gmina Telatyn za pośrednictwem P.W. AGROTEL Jacek Korytko rozpoczyna sprzedaż węgla na preferencyjnych warunkach. Cena za tonę paliwa stałego jest wyjątkowo atrakcyjna jak na obecne czasy. 05.12.2022 18:45    3
39-latek zatrzymał samochód na ulicy w Zamościu i zasnął za kierownicą. Miał 2,7 promila!
39-latek zatrzymał samochód na ulicy w Zamościu i zasnął za kierownicą. Miał 2,7 promila!
39-latek kierował renault, mając w organizmie ponad 2,7 promila alkoholu. Jego niepewny styl jazdy zauważył inny uczestnik ruchu, który pijanemu kierowcy zabrał kluczyki i powiadomił zamojskich policjantów. W miniony weekend policjanci z regionu zatrzymali jeszcze dwóch pijanych kierujących. 05.12.2022 13:04    3    2
Są perełką gminy Susiec. Zespół Parzanki działa już 10 lat!
Są perełką gminy Susiec. Zespół Parzanki działa już 10 lat!
Zespół Parzanki z Paar od 10 lat uświetnia gminne uroczystości, promuje swoją małą ojczyznę i kultywuje miejscową tradycję śpiewaczą. Zdobywa wyróżnienia i nagrody w popularnych konkursach. Niedawno wspólnie z najwierniejszą publicznością świętował „urodziny”. 05.12.2022 10:10    2    1
Tomaszów Lubelski ma czerwone pojemniki na elektrośmieci. Są w pięciu lokalizacjach
Tomaszów Lubelski ma czerwone pojemniki na elektrośmieci. Są w pięciu lokalizacjach
Z suszarką do włosów czy tosterem, który przestał działać, tomaszowianin nie musi już jechać do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Takie mniejsze elektrośmieci może spokojnie wyrzucić do najbliższego czerwonego pojemnika. W Tomaszowie Lubelskim jest ich pięć. 05.12.2022 09:57    1
Powiat tomaszowski: 59 strażaków ratowników zaliczyli szkolenie
Powiat tomaszowski: 59 strażaków ratowników zaliczyli szkolenie
W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Lubelskim egzamin teoretyczny oraz praktyczny kończący szkolenie podstawowe strażaka ratownika Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu tomaszowskiego. Kurs podstawowy ukończyło łącznie 59 słuchaczy, wśród nich kilka kobiet. 05.12.2022 09:40    2
"Gabrysia czuje się coraz gorzej i martwimy się, że możemy nie zdążyć". Rodzice Gabrysi Bryk apelują o pomoc
"Gabrysia czuje się coraz gorzej i martwimy się, że możemy nie zdążyć". Rodzice Gabrysi Bryk apelują o pomoc
Gabrysia ma 9 lat i bardzo chore serduszko. „Gabrysia czuje się coraz gorzej i martwimy się, że możemy nie zdążyć” – mówi łamiącym się głosem jej mama Joanna. Jednocześnie ze łzami w oczach dziękuje za pierwszy milion zebrany dla jej córeczki. Prosi o mobilizację i pomoc, żeby jak najszybciej zebrać drugi milion i jeszcze ok. 400 tys. zł. Operacja, która kosztuje 2,4 mln zł, jest jedyną szansą na ratunek dla dziewczynki. 04.12.2022 13:20    12
Nowy cel oszustów polujących na nasze dane: sprzedający na OLX
Nowy cel oszustów polujących na nasze dane: sprzedający na OLX
Internetowi oszuści stosują nową metodę. Na celownik biorą osoby, które swoje rzeczy oferują do sprzedaży na OLX. 02.12.2022 08:15    2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Baner reklamowy B1 firmy WORK CENTRE
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: w sedno Treść komentarza: TAAAAK. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:27 Źródło komentarza: Zamość: Modlili się za pomordowanych na Wołyniu Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Oo Zaczynaja juz grozić!wierchuszka ukraińska Kaczynski Duda PiS wpuscili ich tutaj setki tysięcyNIEDOBRZE! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:26 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Butu, nie !! Treść komentarza: Ani sąsiadów, ani sojuszników, ani towarów, ani żadnej współpracy , ani żadnej kawy po pracy z "sąsiadem" ,oto obraz Polski, pod "butem Kaczyńskiego!!!!! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: pucia Treść komentarza: Oddaj mi "łopateckę" bo ci zabiorę wiaderecko" ,oj gdzie ta dyplomacja, jak widać "nima", Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:21 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: FRANEk Treść komentarza: Bardzo dobrze Panie Prezydencie Nawrocki !!!popieram ja i zdecydowana większość Polaków dla których to Polska jest najwazniejszaZarówno Zełeński który odniósł się do Polaków i Polski obelzywie jak i inni tutaj wymienieni na tak wielkie odznaczenia polskie na pewno nie zasłuzyli! Data dodania komentarza: 22.06.2026, 14:04 Źródło komentarza: Prezydent Nawrocki odebrał Zełenskiemu Order Orła Białego. "Nie można czcić ludobójców" Autor komentarza: Z Treść komentarza: Jak będą się z nim tak cackać, to raczej nie zdążą go posadzić zanim kogoś zabije. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 13:42 Źródło komentarza: Trzeszczany: Jaguarem taranował radiowóz. Grozi mu wieloletnie więzienie
Reklama
Reklama
Reklama